همکاری مردم و دولت همیشه راهگشا بوده است

قم-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه همکاری دولت و مردم همیشه راهگشا بوده، گفت: هرجایی که مردم و دولتمردان درکنار هم بودند مشکلات حل‌شده و هر جا که بین مردم و دولت فاصله افتاده مشکلات لاینحل باقی‌مانده است.

احمد امیرآبادی فراهانی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری در سالن کرامت استانداری اضافه کرد: مسوولان در شرایط سخت بودجه‌ای و معیشتی بارویی گشاده به بین مردم بروند و شنونده مشکلات و دغدغه‌های مردم باشند.

وی افزود: مجلس به دولت کمک خواهد کرد تا در سال آخر دولت تدبیر و امید برخی پروژه‌های نیمه‌کاره و برنامه‌های دولت به نحو شایسته‌ای انجام بگیرد.

امیرآبادی گفت: مجمع نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در خدمت مدیران دستگاه‌های اجرایی برای افزایش روح وحدت و همدلی است.

وی اضافه کرد: اداره کشور در شرایط کنونی بسیار سخت و دشوار است.

به گفته امیرآبادی، فروش نفت به‌عنوان یکی از منابع درآمدی کشور نزدیک صفر رسیده و با مشکل تامین منابع مواجه هستیم.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با همه تلاش‌های دشمنان کشور اداره شده و منابع اجتناب‌ناپذیر هزینه‌ها، حقوق کارکنان و مایحتاج مردم مشکلی پیش نیامده است.

وی اظهار داشت: اگر این حجم از فشار به هر کشوری جز ایران وارد می‌شد ممکن بود سرنوشت دیگری پیدا کنند.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: چهره پلید و غیرانسانی آمریکا در ماجرای کرونا بیش از همیشه مشخص شد.

 نماینده قم مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بر غم ادعای آمریکایی‌ها در تحریم نبودن ایران در بخش داروهای ضروری، اما این اتفاق افتاده و در این زمینه تحریم هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha