انتظار ساروی‌ها برای ساخت مجموعه تفریحی صفرآباد به سر آمد

ساری - ایرنا - باغ ۱۰ هکتاری صفرآباد ساری پس از سال‌ها انتظار برای احداث مجموعه تفریحی و رفاهی در هفته دولت امسال کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش ایرنا ، در پنج کیلومتری شهر ساری از مسیر جاده دریا، در ابتدای روستای صفرآباد، مسیر جنگلی بسیار زیبایی با درختان بلند قامت قرار دارد. این باغ  ۱۰ هکتاری اکنون به شکل مسیر آزاد پیاده‌روی است و در گذشته بارها برای احداث شهر بازی در این محل، تصمیم‌گیری شد اما به مرحله عمل نرسید.

این باغ با درختان زیبا، فضای چشم‌نوازی را در مقابل هر بیننده‌ای قرار می‌دهد. شهر ساری از داشتن مجموعه‌های تفریحی و رفاهی محروم است و احداث مجموعه تفریحی یا شهر بازی در این باغ، وعده‌ای است که ساروی‌ها سال‌ها منتظر عملی شدن آن بودند ، وعده ای که اکنون در هفته دولت به مرحله تحقق نزدیک شد و قرار است این باغ با حفظ درختان بلند قامتش که جلوه خاصی به آن داده ، به مجموعه تفریحی و رفاهی تبدیل شود.

روابط عمومی شهرداری ساری امروز یکشنبه به نقل از عباس رجبی شهردار این شهر اعلام کرد که هم‌زمان با هفته دولت پروژه مجتمع رفاهی صفرآباد کلنگ زنی می‌شود.

وی گفت : این پروژه که یکی از مطالبات دیرینه شهروندان ساری است، سال‌ها بدون تکلیف رها شده بود و اینک با پیگیری شهرداری ساری فعالیت اجرایی آن آغاز می‌شود.
 
رجبی اجرای این پروژه را با توجه به اینکه شهرستان ساری از وجود چنین پروژه رفاهی گردشگری مطلوب محروم بوده، مهم و حیاتی توصیف کرد و افزود : این پروژه در زمینی به مساحت حدود ۱۰ هکتار که در پنج کیلومتری شهر ساری واقع‌شده است در هفته دولت با حضور استاندار مازندران و دیگر مدیران استانی و شهرستانی کلنگ‌زنی می‌شود.
 
شهردار ساری گفت : احداث هتل، شهربازی، رستوران، دریاچه آبی، سالن ورزشی، پارکینگ، فروشگاه، فضای سبز، سالن همایش و اقامتگاه از کاربری‌های پیش‌بینی‌شده در این پارک تفریحی و گردشگری است.
 
رجبی افزود: برای احداث این پروژه، اقدامات لازم جهت تملک و نیز تامین اعتبارات موردنیاز انجام‌ شده است.

بازگشایی حلقه وصل شرق به غرب ساری 
 
شهردار ساری همچنین گفت که آیین بازگشایی مسیر شرقی ساری از انتهای بلوار داراب (پل کابلی) تا پل شهید نوری نیز از دیگر برنامه‌های شهرداری در هفته دولت خواهد بود.
 
رجبی افزود : این پروژه به طول ۲ هزار و ۶۰۰ متر و عرض ۲۶/۵ متر حلقه وصل شرق به غرب مرکز مازندران و از پروژه‌های مهم عمرانی با چشم‌انداز توسعه متوازن است که به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری با استفاده از توان و ظرفیت درون سازمانی در دست اجرا است ، پروژه‌ای که علاوه بر ایجاد کمربند گردشگری و رفع گره‌های ترافیکی ، در سهولت دسترسی به نقاط ورودی و خروجی شهر تاثیر مستقیم دارد.
 
وی تاکید کرد: مجموعه شهرداری ساری باهدف کسب رضایت‌مندی شهروندان و ارائه خدمت صادقانه، تمامی این پروژه‌ها را با تلاش شبانه‌روزی در بازه‌های زمانی تعریف‌ شده به سرانجام خواهد رساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =