بهره‌برداری از ۶ پروژه فرهنگی و هنری مازندران به مناسبت هفته دولت

ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از افتتاح ۶ پروژه فرهنگی و هنری در مازندران به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت که ساخت مجتمع فرهنگی و هنری کلاردشت هم در این هفته شروع شده و بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی هم به همین مناسبت اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع با بیان این که به مناسبت هفته دولت دفتر نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سوادکوه شمالی افتتاح می‌شود، گفت: بهره‌برداری از سه سالن سینمایی در شهرستان محمودآباد و همچنین بهره‌برداری از گالری مجتمع فرهنگی و هنری گلوگاه از دیگر دستاوردهای فرهنگی است که به مناسبت هفته دولت در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از کلنگ‌زنی مجتمع فرهنگی و هنری کلاردشت در این هفته خبر داد و افزود: در مسیر استمرار خدمات هنری دولت در مازندران، کلنگ‌ ساخت مجتمع فرهنگی و هنری کلاردشت به زمین زده می‌شود. همزمان با آغاز اجرای این پروژه در غرب استان سالن بلک‌باکس مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان نوشهر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در بستر فضای مجازی، افتتاح موسسات فرهنگی و هنری و بازتاب عملکرد فرهنگی و هنری دولت در شبکه‌های مجازی از دیگر برنامه‌های این هفته در استان هستند.

زارع تصریح کرد: برگزاری مسابقات مشاعره آنلاین، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، معرفی کتاب‌های فاخر، برگزاری نمایشنامه‌خوانی مجازی و رونمایی از چندین تابلوی هنری در استان  نیز از دیگر برنامه‌های هفته دولت در عرصه فرهنگ و هنر استان محسوب می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: امیدواریم اهالی فرهنگ و هنر و مردم شریف استان ما را در ارائه خدماتی ارزشمندتر در این مسیر یاری نموده و از ارائه پیشنهادها و انتقادات خود ما را بی‌بهره نگذارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها