هفته دولت ۲۳ طرح عمرانی در چالوس افتتاح می‌شود

نوشهر- ایرنا - فرماندار چالوس از آغاز بهره برداری ۲۳ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۴۶۵ میلیون تومان در هفته دولت امسال خبر داد.

محمدناصر زندی روز یکشنبه همزمان با آغاز هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت : فاز یک رینگ ۲ در منطقه پل آب نما ، مجتمع فرهنگی منطقه دارکلا ، سایت بی تی اس تلفن همراه ، دستگاه سوپیچ اکسز (اینترنت خانگی ) ،آبرسانی روستای "گوهر کلا" ، احداث شبکه فشار متوسط برق ، ساختمان پست بانک و امور مشترکین منطقه" سردآبرود" و ساختمان پست بانک و امور مشترکان "کلاچان " از جمله طرح های آماده بهره برداری در هفته دولت است.

وی افزود : در این ایام همچنین عملیات اجرایی چهار طرح شامل هتل پنج ستاره در منطقه خط هشت ، مخزن ۵۰۰ مترمکعبی "زوات شرق " ، حفر چاه  خیابان تختی رادیو دریا ، مجتمع تجاری و اداری شهرداری مرزن آباد و پیش بینی اعتباری بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان آغاز می شود.

فرماندار چالوس سرمایه گذاری پیش بینی شده برای هتل پنج ستاره را حدود یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت که این هتل با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته می شود و طی ۲ سال گذشته با حمایت مسئولان دستگاه های اجرایی ، سرمایه گذار جواز ساخت گرفت و تاکنون بخشی از عملیات اولیه هم انجام شده است.

وی افزود که این هتل در زمینی به گستره بیش از ۲۶ هزار متر مربع با زیربنای بیش ۷۱ هزار متر در قالب ۱۲ طبقه با ظرفیت ۵۰۰ تخت اقامتی ساخته می شود.

مردم چالوس در هفته دولت پارسال نیز شاهد بهره برداری ۲۹ طرح  به ارزش حدود ۱۴ میلیارد تومان بودند.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =