هفته دولت ۶۴۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در ساری افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود

ساری - ایرنا - فرماندار شهرستان ساری گفت: همزمان با هفته دولت پروژه عمرانی و زیرساختی به ارزش حدود ۶۴۰ میلیارد تومان در مرکز استان مازندران افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

عباسعلی رضایی روز یکشنبه در نخستین روز از هفته دولت در جمع خبرنگاران تعداد پروژه‌های افتتاحی هفته دولت سال جاری در این شهرستان را ۶۹ پروژه با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

وی مهمترین پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در مرکز مازندران را طرح آبرسانی به شهرک مسکن مهر روستای میارکلا ، استخر ویژه دانش‌آموزان ، واحدهای آموزشی ، طرح‌های زیرساختی و آبیاری کشاورزی، واحدهای گلخانه‌ای، راهسازی و سالن ورزشی بیان کرده است.

وی اضافه کرد : بیش از نیمی از پروژه های افتتاحی هفته دولت در شهرستان ساری در مناطق روستایی و محروم به بهره برداری خواهد رسید.

گلنگ زنی سه پروژه فرهنگی و اجتماعی

فرماندار شهرستان ساری گفت : همزمان با هفته دولت سه پروژه مهم فرهنگی ، اجتماعی و زیرساختی نیز با اعتبار حد ود ۵۷۰ میلیارد تومان در شهرستان ساری با حضور مسوولان استانی گلنگ زنی می شود.

رضایی این پروژه ها را شامل گلنگ زنی فاز دوم پل کابلی سردارشهید موسوم به پل تا پل با اعتبار حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده که این پروژه را شهرداری ساری در راستای توسعه شهری در دست اجرا قرار داده است.

وی شروع عملیات اجرایی بزرگترین پارک شهری در حاشیه روستای صفرآباد در شهرستان ساری را  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مساحت بیش از ۱۰ هکتار و اعتبار سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی را از دیگر پروژه هایی اعلام کرده که با همکاری بخش خصوصی و شهرداری این شهر احداث خواهد شد.

فرماندار ساری به کلنگ زنی پردیس سینمایی موسوم به شهرک سینمایی از سوی شرکت بهمن سبز وابسته به حوزه هنری کشور اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز با اعتبار حدود ۲۰۰ میلیارد ریالی همزمان با هفته دولت در شهرستان ساری کلنگ زنی خواهد شد.

همزمان با هفته دولت سال جاری ۵۸۴ پروژه عمرانی، اقتصادی و زیرساختی با اعتبار حدود ۱۳ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال در استان مازندران به بهره برداری می رسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =