اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- دستگیری چهار حفار غیر مجاز در قوچان و ملاقات شهردار مشهد با اهالی شهرکهای شهید رجایی و شهید باهنر این شهر از مهمترین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی بود.

دستگیری چهار حفار غیر مجاز در قوچان

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‎دستی خراسان رضوی از دستگیری چهار حفار غیر مجاز در شهرستان قوچان خبر داد.
سرهنگ محمدعلی مدیر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در ارتفاعات بین روستای اینچه قلعه هودانلو و روستای مطلق اقدام به حفاری غیر مجاز کرده بودند.

ملاقات شهردار مشهد با اهالی شهرکهای شهید رجایی و شهید باهنر این شهر

محمدرضا کلایی شهردار مشهد روز یکشنبه در نشست با ساکنان شهرک شهید رجایی و شهرک شهید باهنر مشهد در خصوص مشکلات این دو شهرک با اهالی به گفت و گو و رایزنی پرداخت.

از جمله درخواستهای اهالی این دو شهرک حاشیه نشین شهر مشهد بازگشایی معبر پور سینا، بازگشایی محور بصیرت، رفع مشکل پسابهای رها شده در معابر با اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب، ارائه مجوز ساخت و ساز و جلوگیری از تخلفات ساختمانی، ساماندهی اراضی بزرگ مقیاس محدوده و احداث بیمارستان در این منطقه بود.

مشاوره رایگان بسیج پزشکی خراسان رضوی به مرتبطان با کرونا

مسوول کمیته طرح همدلی بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی گفت: در مرحله دوم این طرح مشاوره رایگان روان شناسی در مساجد و خدمات مشاوره تلفنی جهت بیماران کرونایی که دوره درمان خود را در منزل سپری می‌کنند و همچنین به خانواده متوفیان کرونایی ارائه می‌شود.

دکتر محسن اصغریار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون در ۴۰ مسجد شهر مشهد به صورت حضوری این خدمات ارائه شده است و شهروندان می‌توانند به منظور برخورداری از این خدمات بعد از ظهرها به جز ایام تعطیل از ساعت ۱۷ تا ۲۰ با یکی از شماره‌های  ۰۹۹۳۱۲۱۹۸۸۵ یا ۰۹۹۳۱۲۱۹۳۲۸ تماس و یا کلمه " مشاوره طرح همدلی" را پیامک کنند تا با آنها تماس گرفته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =