۷۶ پروژه عمرانی و اقتصادی تنکابن هفته دولت افتتاح می‌شود

نوشهر – ایرنا – فرماندار ویژه تنکابن با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و رجایی گفت‌: همزمان با هفته دولت ۷۶پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۵۹۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

سیدامیر حسینی‌جو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افتتاح کارخانه کمپوست و سد سرشاخه گیر از جمله پروژه های مهم قابل افتتاح در این هفته است.

وی بهره‌برداری از طرح برق رسانی به روستای کاوه‌ملک را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد و ظهار داشت‌: با بهره برداری از این طرح ۲۸ خانوار این روستا پس از سالها از نعمت برق بهره مند خواهند شد.

فرماندار تنکابن به ایجاد ۷۰ اشتغال با افتتاح پروژه های هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد : اغلب پروژه‌های این هفته در حوزه های گردشگری ، کشاورزی ، راهداری ، منابع طبیعی و مسکن است.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه هفته دولت تنها مربوط به افتتاح پروژه ها نیست گفت: آنچیزی که باید در هفته دولت مورد توجه قرار گیرد این است که ما در مسیر شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدای انقلاب قرار بگیریم.

وی تنها راه ایجاد رضایت و امید در مردم را خدمت صادقانه توصیف کرد و فزود: مدیران باید بیش از این به مردم نزدیک شده و مشکلاتشان را از نزدیک رسیدگی کنند.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است و از پرترددترین مناطق گردشگری استان محسوب می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =