۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 83919094
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰ طرح در گناباد و خواف به بهره‌برداری رسید

گناباد-ایرنا- همزمان با نخستین روز از هفته دولت ۵۰ طرح در بخشهای مختلف با مجموع اعتبار ۹۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در شهرستانهای گناباد و خواف واقع در جنوب استان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

فرماندار گناباد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این تعداد ۲۲ طرح با اعتبار ۶۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان گناباد به بهره برداری رسید.

حامد قربانی افزود: این طرحها شامل ۱۶ طرح مخابراتی نظیر توسعه تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت ECDL ، سایت تلفن همراه و طرحهای فیبر نوری و بهره برداری از دستگاه سونوگرافی پلی کلینیک تامین اجتماعی و پنج طرح اشتغال زایی مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی است.

فرماندار خواف هم به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با هفته دولت، بهره برداری از ۲۸ طرح عمرانی و آموزشی با اعتبار ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال روز یکشنبه در این شهرستان آغاز شد.

حسین سنجرانی گفت: این طرحها شامل ۱۱ طرح عمران شهری شهرداری نشتیفیان، ۱۵ طرح عمرانی شهرداری خواف، افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و ساختمان نگهبانی اداره آموزش و پرورش این شهرستان است.

همزمان با هفته دولت در مجموع ۱۶۹ طرح با اعتبار یک هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف واقع در جنوب استان خراسان رضوی به بهره برداری می رسند.

شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف با ۲۹۰ هزار نفر جمعیت به ترتیب در فاصله ۲۸۷، ۲۷۸ و ۲۶۷ کیلومتری جنوب، جنوب غربی و جنوب شرقی مشهد قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =