۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۹
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 83919011
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از پنج طرح عمرانی در قشم

ایرنا- قشم- پنج طرح عمرانی روز دوشنبه، در آیینی توسط فرماندار قشم مورد بهره‌برداری قرار گرفت. این طرح‌ها با اعتبار افزون بر ۳۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در قشم به انجام رسید.

فرماندار قشم در مراسم بهره برداری از ساختمان رچندمنظوره روستای تُم‌سنتی قشم گفت: این ساختمان با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال از منابع شهرستان قشم به ثمر نشست.

علیرضا نصری افزود: طرح هادی روستایی طولا و شهرک گلزار توسط بنیاد مسکن نیز با اعتباری افزون بر پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: این طرح در ۱۰ هزار متر مربع زمین اجرا شد که ۲ میلیارد ریال هزینه ساخت آن از اعتبارات استانی و مابقی اعتبارات شهرستان قشم تامین شد.

فرماندار قشم تصریح کرد: بهره‌برداری از مرحله اول پارک ساحلی روستای کووه ‌یی با یکهزار و ۳۰۰ مترمربع مساحت و سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از دیگر طرح های امروز بود.

وی افزود: اجرای طرح آسفالت ۱۰ هزار و ۲۰۰ متر مربع از معبرهای روستای هلر با اعتبار هفت میلیارد ریال نیز  به پایان رسید که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

نصری ادامه داد: زمین چمن مصنوعی روستای کووه‌یی نیز با ۶  میلیارد ریال اعتبار و یکهزار و ۲۰۰ متر مربع مساحت از امروز مورد استفاده قرار گرفت.

دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =