امام جمعه بجنورد: باید از حاشیه‌سازی‌ها در مسائل سیاسی پرهیز کرد

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: باید از حاشیه‌سازی‌ها در مسائل سیاسی پرهیز کرد و به فکر مردمی بود که در شرایط کرونایی سختی‌ها را تحمل می کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی روز یکشنبه در نشست شورای اداری خراسان شمالی با بیان اینکه باید قدردان این ملت بود که سختی ها را در این شرایط سخت تحمل می کنند، اظهار داشت: باید در توزیع امکانات بین مناطق مختلف عدالت را رعایت کنیم.

وی در ادامه به قیام امام حسین(ع) اشاره و تاکید کرد:  هدف از این قیام تصحیح رهبری و مدیریت جامعه دینی بود.

وی گفت: مدیران باید دارای ویژگی های نظیر تقوا، ایمان، دلسوزی، صبوری و بردباری باشند زیراکه داشتن این ویژگی ها به موفقیت مدیر کمک شایانی می کند.

وی اظهار داشت: گستره محبت مدیران باید همگان را شامل شود نه اینکه در برگیرنده منافع گروه و احزاب سیاسی باشد.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی هم در این نشست گفت: دستاوردهای دولت در استان بخاطر همدلی مدیران و وجود امنیت پایدار است.

حجت الاسلام اسدالله جعفری افزود: امنیت پایدار در استان برقرار است و  در حوزه سلامت نیز مجاهدت های رزمندگان این عرصه و مدیریت خوب استاندار و ظرفیت مدیران نیز جواب داده است.

وی افزود: تحریم ها، کرونا و کمبودها بر معیشت مردم تاثیر گذاشته است اما تلاش ها شبانه روزی برای رفع این مشکلات نیز انجام می شود و بهره برداری از پروژه های هفته دولت نشان دهنده اهداف نظام برای رفع نیازهای مردم در حوزه معیشت آنها است.

 رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این جلسه گفت:  از ۷۵۱ پروژه هفته دولت امسال ۶۹۴ پروژه به بهره برداری و ۵۳ پروژه کلنگ زنی می شود که نشان از پویایی و تلاش در حوزه عمرانی و اقتصادی استان دارد.

خراسان شمالی ۸۶۳ هزار نفر جمعیت دارد که ۴۴درصد از این جمعیت ساکن روستاها هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =