۱۲ طرح عمرانی بهزیستی در استان مرکزی بهره‌برداری شد

اراک - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: ۱۲ طرح عمرانی و اجتماعی بهزیستی این استان همزمان با گرامیداشت هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

«زهرا امینی» روز پنجشنبه  افزود: برای ایجاد و راه‌اندازی این طرح‌ها در مجموع  سه هزار و ۳۵۰ میلیون ریال منابع مالی از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

وی توضیح داد: هفت واحد مسکونی، مرکز مشاوره در شهرستان محلات،  انجمن فرزانگان آوای مهر و موسسه خیریه آوای مهربانی در دلیجان، کارگاه تولیدی ماسک در زرندیه، مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان در شهرستان ساوه از جمله طرح‌های بهره‌برداری شده  است. 

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی اظهار داشت: هفت طرح مسکن در شهرستانهای کمیجان، فراهان،تفرش، شازند و خنداب ویژه مددجویان بهزیستی نیز در ایام هفته دولت بهره‌برداری شد.

امینی گفت: واحدهای مسکونی با آورده  ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی مددجویان و  کمک های بهزیستی و بنیاد مسکن با زیربنای ۸۰ تا ۱۰۰ مترمربع ساخته شده است.

وی افزود: علاوه بر طرح‌های یاد شده مسابقات فرهنگی، کتابخوانی ویژه پرسنل و مددجویان بهزیستی استان، ارجای طرح شمیم خدمت در میز خدمت در بهزیستی استان و شهرستان‌ها، تولید محتوا، تهیه بروشور، اینفو و موشن گرافیک و فعالیت گسترده در فضای مجازی از مهم ترین اقدامات این اداره کل در هفته دولت است.

 ۶۵ هزار توانجو در استان مرکزی از خدمات بهزیستی استفاده می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =