مدیرعامل باشگاه پاس: کمیته اخلاق به اتفاق‌های هفته پایانی لیگ ۲ ورود کند

همدان- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: اعضای کمیته اخلاق به اتفاق‌های هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور ورود کند چرا که معتقدیم جریان‌های مشکوک و غیراخلاقی رقم خورده است.

امیر عظیمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته پایانی لیگ ۲ در گروه ب شاهد یکسری رفتارهای غیراخلاقی بودیم که نتایج مسابقات و سرنوشت صعود را تغییر داد و امیدوارم کمیته اخلاق به این وضعیت رسیدگی لازم را داشته باشد.

وی بیان کرد: نتیجه بخش نبودن روند رسیدگی و برخورد با این جریان‌های ناپاک در فوتبال باعث ترویج آن به خصوص در لیگ‌های پایین‌تر خواهد شد و خیلی از تیم‌ها از آن متضرر می‌شوند.

عظیمی اضافه کرد: برخی از افراد با شکل گیری این رویه ناپاک به دنبال سود مالی نامشروع هستند و فوتبال با وجود این دسته از افراد آلوده‌تر هم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پاس یادآور شد: کمیته اخلاق می‌تواند با ورود به این مسایل و شناسایی عاملان ترویج ناپاکی در فوتبال، وجودشان را برای همیشه قلع و قمع کند.

درخواست هیات فوتبال همدان از کمیته اخلاق

هیات فوتبال همدان نیز با ارسال نامه‌ای به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خواستار رسیدگی به اتفاق‌های بازی تیم‌های چوکای تالش و شهرداری بندرعباس شد.

در این نامه آمده است: در راستای فوتبال پاک و بدون شائبه پیرو هفته پایانی گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و حساسیت بالای این رقابت‌ها شبهاتی در دیدار چوکا تالش و شهرداری بندرعباس رقم خورد.

این نامه می افزاید: در این دیدار سرنوشت ساز که می‌توانست تیم قهرمان گروه دوم این رقابت‌ها را مشخص کند در مجموعه بازی در نیمه اول و دوم اتفاقات شائبه برانگیزی رقم خورد که نمونه آن گل دوم چوکا تالش در دقایق پایانی این دیدار توسط جهانگیر عسگری بود که با بی‌تفاوتی مدافعان و بازیکنان شهرداری بندرعباس رقم خورد در نتیجه لزوم ورود کمیته اخلاق به صحنه‌های این دیدار حساس بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه این نامه آمده است: متاسفانه در هفته‌های پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شاهد ناپاکی‌هایی بودیم که باعث می‌شود حق استان‌های دیگر که فوتبال پاکی را ارائه می‌دهند ضایع شود. هیات فوتبال استان همدان از آن مقام مربوطه تقاضا می‌کند با جدیت در این زمینه ورود کند و با بازنگری فیلم دیدار چوکا تالش و شهرداری بندرعباس این شبهات را برطرف کند.

برتری چوکای تالش مقابل شهرداری بندرعباس در بازی هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه ب مانع از صعود مستقیم پاس همدان به لیگ یک شد.

پاسی‌ها حالا باید در پلی آف لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور یابند تا تیم قهرمان راهی لیگ یک شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =