افتتاح ۲۳ کیلومتر کنارگذر شمالی بجنورد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: ۲۳ کیلومتر از مسیر جنوبی کنارگذر شمالی بجنورد، روز یکشنبه، همزمان با هفته دولت،  به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.  

عبدالمجید نژادصفوی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اجرای این پروژه راهسازی ۴۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.  

وی همچنین افتتاح بیش از هزار واحد مسکن مهر را از دیگر برنامه های هفته دولت در استان عنوان کرد و گفت: به مناسبت هفته دولت، ۸۵۶ واحد مسکن مهر در بجنورد، ۲۵۴ واحد در شیروان و ۳۲ واحد نیز در اسفراین افتتاح می شود.  

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: برای این پروژه ها ۷۰۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.  

وی اظهار داشت: تکمیل، بهسازی و روکش آسفالت ۳۵ هزار مترمربع از معابر صادقیه و باقرخان ۲،  تکمیل عملیات زیرسازی و ابنیه فنی محور ایزمان به طول پنج کیلومتر،  افتتاح راه روستایی میان زو-دربند به طول ۴.۶ کیلومتر و زیرسازی و آسفالت گرم محور کلاته سنجر به طول ۷.۱ کیلومتر از دیگر طرح های قابل افتتاح در هفته دولت است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: پروژه زیرسازی، ابنیه فنی و آسفالت گرم محور بشدره تا تکله قوز به طول ۴.۵ کیلومتر هم از دیگر طرح هایی است که آماده بهره برداری شده و در هفته جاری افتتاح می شود.  

نژادصفوی درباره کلنگ زنی پروژه های راه و شهرسازی در هفته دولت اظهار داشت: ساخت مجتمع ورزشی فرهنگی جوادیه در گستره ۷۰۰ متر مربع با ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار و بهسازی پیاده رو حدفاصل خیابان فرومندی و میدان امام در اسفراین به گستره ۲ هزار و ۲۶۰ مترمربع با چهار میلیارد ریال اعتبار در هفته جاری وارد مرحله اجرایی می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی اظهار داشت: طرح اقدام ملی تولید مسکن هم در استان، با کلنگ زنی ۲۵۶ واحد در بجنورد، هفته جاری آغاز می شود.  

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =