پیش‌بینی کاهش دمای هوا در بیشتر مناطق کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: از امروز تا روز سه شنبه دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش خواهد داشت و هوا در شمال کشور تا ٨ درجه خنک می‌شود.

«فریبا گودرزی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور گفت: در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور دما ۵ تا ٨ درجه کاهش می‌یابد. همچنین تا روز سه‌شنبه چهارم شهریور بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در استان‌های ساحلی خزر خواهیم داشت و در این چند روز دریای خزر مواج است.

وی ادامه داد: از امروز در برخی نقاط اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان شمالی و همچنین ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی گفت: شدت بارش‌ها امروز در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل پیش‌بینی می‌شود و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بارش در شمال غرب کم می‌شود اما بارش‌ها در جنوب سیستان و بلوچستان تشدید خواهد شد.

این کارشناس هواشناسی افزود: آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی شده و دمای هوای تهران از امروز رو به کاهش است و خنک می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha