نماینده ولی فقیه در هرمزگان: کارهای بزرگی شبیه معجزه در استان انجام شده است

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: با وجود شرایط تحریمی کشور و کرونا ، کارهای بزرگی شبیه معجزه در استان انجام شده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده عصر شنبه در دیدار استاندار هرمزگان  ومسوولان  استان به مناسبت آغاز هفته دولت اظهار داشت: با وجود سختی‌ها کار و فعالیت دولت متوقف نشده و خدمات دهی به مردم ادامه دارد.

وی ادامه داد: مسوولان تلاش‌های خود را به اطلاع مردم برسانند تا آنان از خدماتی که نظام اسلامی می‌دهد آگاهی یابند، زیرا چنانچه مردم از خدمات انجام شده توسط دولت و نظام اسلامی بی‌خبر باشند نا اُمید می‌شوند.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر دشمنان تمام ظرفیت رسانه ای و تبلیغاتی خود را به صورت هماهنگ برای بکار گرفته‌اند تا نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهند.

امام جمعه بندرعباس افزود: رسانه‌ها مسوولیت و ماموریت مضاعفی در این خصوص دارند و همه باید پای کار آمده تا خدمات دولت به اطلاع مردم رسانده شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: این استان دارای ظرفیت فراوانی است و چنانچه روند فعالیت‌ها با شتاب بیشتری استمرار یابد در آینده تحول جدی در استان رخ می‌دهد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده تأکید کرد: نگاه توسعه متوازن در استان وجود دارد و همه مناطق از بشاگرد، کوشااحمدی تا جاهای دیگر قابل مشاهده است و در آینده با توجه بیشتری که به بخش مکران در شرق استان خواهد شد زمینه فعالیت‌های اقتصادی بیشتر و مناسب تری برای مردم فراهم می‌شود.

وی ید آور شد: توجه به جزیره ها و مکران نوید بخش آینده‌ای خوب برای استان است و امید می‌رود این تلاشهای مسوولان زودتر به نتیجه مطلوب برسد لذا از مسایل حاشیه‌ای که حاصلی جز اتلاف وقت و انرژی ندارد پرهیز شود و در استان چنین مسایلی کمتر دیده می‌شود.

فعالان بخش خصوصی افسران جنگ اقتصادی‌اند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهارداشت: بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بیشتر به کمک دولت آید تا خلاء های موجود پر شود،یکی از وظایف مسوولان، اداره های دولتی و غیر دولتی و سازمان های نظارتی حمایت از بخش خصوصی به عنوان افسران جنگ اقتصادی است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده افزود: بخش خصوصی را از خود بیگانه نمی‌دانیم و بلکه فعالان این بخش جزو مردم و از سرمایه های جامعه هستند،انجام تخلف در کنار کارهای بزرگ امری عادی است اما باید تلاش کرد تخلف ها به کمترین میزان ممکن برسد و با متخلفان برخورد شود.

استاندار هرمزگان در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدام‌ها و فعالیت های دولت از سال ۹۲ تا کنون داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =