ناوگان اتوبوسرانی کرج تجهیز می شود

کرج - ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد که ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر اتوبوس های جدید تجهیز می شود.

اکبر سلیم نژاد سلیم نژاد عصر شنبه در آیین رونمایی از ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید در کرج با قدردانی از تلاش های شهردار این کلانشهر گفت: تجهیز و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی کرج از اولویت های مدیریت شهری است و به زودی ۲۰ دستگاه اتوبوس دیگر وارد چرخه فعالیت در اتوبوسرانی کرج می شود.

وی بیان داشت: بر خلاف آنچه در بدو فعالیت شورای پنجم کرج عنوان می شد که این شورا توانایی چندانی ندارد اما شورای پنجم  توانست بسیاری از اقداماتی که ظرف ۱۰ سال پیش از آن محقق نشده بود را اجرایی کند.

سلیم  نژاد تاکید کرد: به طور مثال در طول سه سال گذشته در سه نوبت تعداد ۸۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان عمومی کرج افزوده شده است و با افزوده شدن ۲۰ دستگاه دیگر در آینده ای نزدیک به ۱۰۰ دستگاه خواهد رسید که در طول دوره گذشته شورا حتی یک دستگاه اتوبوس بازسازی و خریداری نشده بود.

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت:  امروز صرفه‌ جویی در زمان اولویت مردم است، افزایش خودروهای عمومی موجب علاقه‌مندی مردم به استفاده از اتوبوس‌ها خواهد شد.

سلیم نژاد بیان داشت: تکمیل پروژه های عمرانی و بهره برداری از میلیاردها تومان طرح های خدماتی در کنار رویکردهای متفاوت ورزشی و فرهنگی از دستاوردهای شورای پنجم کرج است .

اکنون شهرداری کرج حدود ۵۵۰ اتوبوس فعال دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =