۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۵
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 83918307
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات احداث بیمارستان جدید شهر ساوه به زودی آغاز می شود

ساوه - ایرنا - فرماندار ساوه گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی این شهر به زودی آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، «علی میرزایی» شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید مدرس و تبریک روز پزشک به کادر درمان این مرکز، اظهار داشت: پیمانکار این پروژه اکنون مشخص و فعالیت های عمرانی برای ساخت آن در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه ساوه در زمینه زیرساخت های بهداشت و درمان نیاز به توسعه دارد، اظهار امیدواری کرد که تا حداکثر سه سال آینده بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی این شهر تکمیل و مورد استفاده مردم این منطقه قرار گیرد.

فرماندار ساوه با تبریک روز پزشک و قدردانی از زحمات کادر درمانی و پزشکی بیمارستان های شهر ساوه، افزود:رهبر معظم انقلاب به جامعه پزشکی اعتماد زیادی دارند و همین که نظر آنها را این شرایط گروهایی حجت می دانند نشانه اهمیت کار سیستم بهداشت و درمان است.
وی ادامه داد: کادر درمان و پرستاری ساوه از  آغاز شیوع کرونا تا الان درگیر مقابله با این بیماری و تامین سلامت شهروندان هستند در حالی که مزایا و کارانه آنها روند کاهشی داشته و انجام وظیفه در چنین شرایطی در نوع خود یک جهاد بزرگ است و نزد خداوند اجر عظیمی دارد.

میرزایی اظهار کرد:نعمت های سلامت و امنیت در جامعه ما بسیار با ارزش است و مورد تاکید بزرگان دین از جمله حضرت علی (ع) است؛ از این رو تلاش کادر درمانی و پزشکان ساوه در تامین این نعمات برای ما بسیار باارزش است.

وی گفت:مردم هم قدردان زحمات پزشکان و تلاش های آنها هستند زیرا می دانند که پزشکان ساوجی با همه کمبودها، نارسایی ها و دوری از خانواده های خود همچنان در سنگر دفاع از جان و سلامت شهروندان حاضر هستند.

در این دیدار که فرمانده سپاه ناحیه ساوه، رئیس دانشکده علوم پزشکی و معاون عمرانی فرمانداری نیز حاضر بودند، تعدادی از پزشکان شاغل در بیمارستان شهید مدرس ساوه به بیان برخی مشکلات خود از جمله در حوزه درآمدی و خدمات مورد نیاز پرداختند و فرماندار هم وعده داد که به زودی جلسه ای در همین رابطه با حضور نماینده مردم شهرستان تشکیل شود تا موارد مطرح شده در قالب پیشنهاد به مراجع بالادستی از جمله مجلس شورای اسلامی منعکس شود.

فرماندار ساوه امروز همچنین از بیمارستان شهید چمران این شهر بازدید و روز پزشک را به پرسنل این مرکز درمانی تبریک گفت.

شهرستان ساوه با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار بیمارستان این که ۲ باب از آنها متعلق به بخش دولتی، یک بیمارستان وابسته به تامین اجتماعی و یک بیمارستان هم متعلق به بخش خصوصی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha