معاون استاندار کرمانشاه: عملکرد دولت توسط دشمنان تحریف می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت عملکرد دولت توسط دشمنان نظام و برخی از مخالفین داخلی تحریف می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار عصر شنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دولت در سال های اخیر با چند بحران بزرگ همچون سیل، زلزله و شیوع بیماری کرونا دست و پنجه نرم کرد.
وی از تحریف عملکرد دولت به عنوان یکی از بحران های پیش رو مدیران یاد کرد و گفت: در بحث واگذاری ها و درآمدهای نفتی، زمانی که کشور وضعیت مناسبی داشت، هیچ کس نپرسید هفت تپه به چه قیمتی و به چه کسانی واگذار شد اما آن افرادی که سکوت اختیار کرده بودند، در شرایط کنونی دولت، مدعی هستند.
معاون استاندار کرمانشاه، تشکیل خانه احزاب را یکی از اقدامات مثبت دولت در بخش سیاسی عنوان کرد و گفت: در کرمانشاه تمامی احزاب و گروه ها در دولت تدبیر و امید فرصت برای فعالیت داشتند.
الهی تبار به اقدامات دولت در زمینه رسیدگی به اقلیت ها اشاره کرد و اظهارداشت: با توجه به تنوع قومی و مذهبی در استان کرمانشاه توانستیم تعامل خوبی بین اقوام و مذاهب ایجاد کنیم.
وی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و افزود: در بحث انتخابات آنچه دولت اعتقاد داشت یعنی سلامت انتخابات و بی طرفی محقق شد.
معاون استاندار کرمانشاه در رابطه با مشارکت سیاسی در انتخابات گفت: ما موضوع تایید صلاحیت ها در کرمانشاه را افزایش دادیم اما تمام موضوع در این زمینه بر عهده ما نبود و دیگر ارگان‌ها نیز نقش آفرینی می کردند.
الهی تبار ادامه داد: دور دوم انتخابات نیز ۲۱ شهریور ماه در شهرستان های کرمانشاه و اسلام آبادغرب برگزار شد، خواهد شد.
وی یادآوری کرد: در این دوره از انتخابات پروتکل های بهداشتی به طور کامل رعایت خواهد شد و رویکرد تبلیغات مبنی بر استفاده از فضای مجازی خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه به افزایش نقش زنان در پست های مدیریتی اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از مسوولیت های استان بین بانوان توانمند تقسیم شده است.
الهی تبار با بیان اینکه مشارکت های اجتماعی در دولت تدبیر و امید افزایش پیدا کرده است، اظهار داشت: آمار ایجاد و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در استان کرمانشاه نسبت به قبل ۲ برابر شده است.
وی توضیح داد: آسیب های اجتماعی را در کرمانشاه شناسایی کردیم و توانستیم برخی از آنها را کنترل کنیم.
معاون استاندار کرمانشاه ساخت ۳۰۰ مدرسه در مناطق حاشیه ای اشاره کرد و گفت ارگان های مختلف همچون بسیج، بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی را برای رسیدگی به امور مناطق حاشیه‌ای بسیج کردیم و توانستیم گام‌های موثری در این زمینه برداریم.
الهی تبار همچنین به مسایل امنیتی هم اشاره کرد و گفت: با اشراف اطلاعاتی در مناطق مختلف توانستیم امنیت خوبی در استان ایجاد کنیم؛ استقرار امنیت در استان در امنیت کشور موثر خواهد بود.