دفتر امور زنان استانداری آذربایجان‌غربی آماده همکاری برای احیای امر به معروف است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان گفت: این دفتر آماده همکاری در راستای رسیدن به اهداف این بخش است.

پریسا علیلو روز شنبه در دیدار با دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی افزود: در جهت پیشبرد اهداف و مطالبات ستاد، کمیته بانوان می تواند با شناسایی و معرفی زنان فعال فرهنگی، اجتماعی و تاثیر گذار با محوریت گفتمان سازی و جریان سازی فرهنگی، اقدامات موثری انجام دهد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی اظهار داشت: احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر رویکرد اصلی ستاد است که اهداف و  برنامه‌های ستاد، زمانی تحقق می یابد که همه نهادها و ارگانها در استان همکاری شایسته داشته باشند.

حجت الاسلام بهنام دلریش افزود: امر به معروف و نهی از منکر، تنها مختص رعایت فریضه حجاب و عفاف نیست بلکه مصادیق متعددی در این زمینه وجود دارد که باید به آنها پرداخت شود.

وی، نقش بانوان را در بهبود روابط اجتماعی و اخلاقی و همچنین احیا سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر، بسیار حائز اهمیت دانست.

هفته اول ماه محرم به نام هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =