از معرفی جانشین احتمال کونته تا معرفی بهترین بازیکن لیگ نوزدهم

تهران- ایرنا- در بسته ورزشی اول شهریورماه سال ۱۳۹۹ همراه ما باشید.

به گزارش ایرنا، در اولین روز از شهریورماه سال ۱۳۹۹ در بسته ورزشی ایرنا اخبار مهم ورزش ایران و جهان را به صورت کلی مورد بررسی قرار داده‌ایم. همراه ما باشید.

درخشش تهرانی‌ها و خوزستانی‌ها در لیگ نوزدهم؛ بوشهر، بازنده بزرگ

در نوزدهمین دوره لیگ برتر هشت استان نماینده داشتند که در پایان تهرانی‌ها بهترین عملکرد را ثبت کرده و بوشهری‌ها هر ۲ نماینده خود را از دست دادند. جزییات بیشتر در اینجا.

«کونته» از اینتر جدا می‌شود؛ «آلگری» محتمل‌ترین گزینه جانشینی

براساس گزارش تارنمای فوتبال ایتالیا، «آنتونیو کونته» هفته آینده به طور توافقی از اینتر جدا خواهد شد و «مکس آلگری» جانشین وی می‌شود. در اینجا جزییات بیشتری از این خبر بخوانید.

رضاییان با العربی به توافق رسید

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه الشحانیه قطر بعد از جدایی مرتضی پورعلی گنجی به باشگاه العربی نزدیک شده است و احتمال راهی این تیم خواهد شد. توضیحات بیشتر در اینجا قابل دسترسی است.

علی‌نژاد: مخالف جذب مربیان خارجی در ورزش نیستیم

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در ورزش مخالف جذب مربی خارجی نیستیم چرا که باید انتقال دانش صورت گیرد. برای خواندن مشروح این مصاحبه روی اینجا کلیک کنید.

باشگاه استقلال: ۲۰۰ هزار دلار به «نایدنوف» پرداخت شد

باشگاه استقلال اعلام کرد که با پرداخت ۲۰۰ هزار دلار به حساب «بویان نایدنوف» بازیکن مقدونیه‌ای خود، خطر محرومیت را از این باشگاه دور کرد.(اینجا)

تیم منتخب لیگ نوزدهم؛ تحریریه ایرنا بهترین بازیکن فصل را مشخص کرد

نوزدهمین دوره لیگ برتر به اتمام رسید و تحریریه ورزشی ایرنا، ترکیب منتخب فصل و همچنین بهترین‌ها را انتخاب کرد. در اینجا با ترکیب منتخب فصل بیشتر آشنا شوید.

باشگاه‌های سری‌آ ایتالیا به دنبال جذب «گلنوش خسروی»

براساس تایید «گلنوش خسروی»، وی از سوی باشگاه‌های سری‌آ ایتالیا پیشنهاداتی دریافت کرده و در صورت فراهم شدن شرایط، ادامه فوتبال خود را در این کشور پیگیری خواهد کرد. جزییات بیشتر در اینجا.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =