۱۲۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: باتلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در مرداد امسال ۱۲۳ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ۳۶ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

سردار «علی اکبر جاویدان» روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از جمله محموله های قاچاق کشف شده ۲ هزار و ۴۵۵ دستگاه لوازم خانگی بوده است که ارزش آن به حدود ۷۶ میلیارد ریال می رسد.

وی ادامه داد: همچنین باتلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی نزدیک به ۱۱ هزار دست انواع البسه و پوشاک قاچاق به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد ریال کشف شده است.

سردار جاویدان کشف ۲۷۶ هزار و ۵۲ عدد انواع تجهیزات پزشکی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در ماه گذشته برشمرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کشف ۳۰ هزار و ۶۳۸ عدد انواع لوازم آرایشی- بهداشتی و تعدادی قطعات رایانه ای، ارزش آن ها را نیز ۲ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در مجموع ۳۵ پرونده برای کشفیات قاچاق انجام شده تشکیل شده است، گفت: ارزش مجموع محموله های قاچاق کشف شده توسط پلیس امنیت اقتصادی در مرداد طبق نظر کارشناسان به ۱۲۳ میلیارد ریال می رسد.

سردار جاویدان در پایان از توقیف ۱۷ دستگاه خودرو نیز خبر داد و گفت: در این راستا ۳۶ قاچاقچی نیز دستگیر شدند که بیشترین آن ها با ۲۳ نفر در حوزه لوازم خانگی و آرایشی - بهداشتی بوده است.