استاندار کردستان: ورودی‌های شهر سنندج ساماندهی شود

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان ضمن تاکید بر ساماندهی ورودی شهر سنندج از سمت همدان، ‌گفت: ساماندهی ورودی های این شهر علاوه بر حل مشکلات ترافیکی به رونق گردشگری نیز کمک می‌کند.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا روز شنبه در جلسه ساماندهی ورودی شهر سنندج از سمت همدان ضمن تاکید بر ساماندهی این ورودی توسط شهرداری، ‌اظهار داشت: این ورودی از اهمیت خاصی هم از لحاظ ترافیکی و نیز فضایی که برای مسافران و گردشگران ترسیم می‌کند، برخوردار است.

استاندار کردستان با اشاره به اهمیت سنندج به لحاظ مرکزیت استان و جاذبه‌های گردشگری آن، اضافه کرد: در کنار حل مشکلات ترافیکی و روان‌سازی از مسیر پلیس راه تا میدان محمدی برای منظر و زیباسازی حتما برنامه‌ریزی شود.

مرادنیا اجرای پروژه زیباسازی در ورودی همدان به سنندج را بسیار با اهمیت خواند و افزود: شهرداری سنندج با کمک دستگاه‌های مرتبط اجرای میدان همسطح در ورودی نایسر، ایجاد لاین کنارگذر، ساماندهی میدان محمدی و ورودی شهرک صنعتی را با قید فوریت پیگیری و اجرا کند.

وی بخشی از محل تامین اعتبارات مورد نیاز پروژه را استانی و بخش دیگر را مربوط به شهرداری دانست و یادآور شد: شهرداری سنندج در جاهای که نیاز به تعریض است برای تملک اراضی اقدام کند.

شهر سنندج با بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت، دارای سه منطقه شهرداری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =