۴ طرح عمرانی و خدماتی در میاندوآب به بهره‌برداری رسید

مهاباد- ایرنا- همزمان با اولین روز از هفته دولت، چهار طرح عمرانی و خدماتی در میاندوآب با حضور جمعی از مسوولان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار میاندوآب در آیین افتتاح این طرح‌ها روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مرکز آموزشی و درمانی فرهنگیان این شهرستان در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در ۲ طبقه با هدف خدمات‌دهی به فرهنگیان شهرهای جنوب استان راه‌اندازی شده‌است.

حسام شیرازه محبت افزود: تالار فرهنگیان میاندوآب دیگر طرحی بود که در اولین روز از هفته دولت با زیربنای ۴۵۰ متر مربع و ظرفیت ۴۰۰ نفر احداث شده است که برای ساخت این تالار پنج میلیارد ریال بصورت مشارکتی توسط آموزش و پرورش و خیران سرمایه‌گذاری شده است.

وی اضافه کرد: به همین مناسبت زمین چمن فوتبال شهرداری چهاربرج در مرکز بخش مرحمت‌آباد میاندوآب نیز در محوطه بوستان شهدای دولت این شهر با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه احداث شده است.

فرماندار میاندوآب گفت: به همین مناسبت ۲ باب جایگاه سوخت عرضه فرآورده‌های نفتی بنزین و CNG شامل جایگاه اختصاصی تک منظوره و فروشندگی محور عرضه بنزین در بخش بکتاش منطقه میاندوآب به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این جایگاه نیز با هزینه‌ای بالغ بر هشت میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده است و با راه‌اندازی آن زمینه اشتغال‌زایی برای ۱۲ نفر فراهم شده است.

شیرزاه محبت ادامه داد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت کلنگ ساخت یک باب مدرسه استثنایی ۱۰ کلاسه در شهرک آیدین میاندوآب با زیربنای ۹۶۵ متر مربع در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال نیز به زمین زده شد.

به مناسبت هفته دولت ۵۸ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با هزینه حدود ۶۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =