معاون استاندار بوشهر: دوران کرونا فصل درخشان ایثار و مجاهدت پزشکان است

بوشهر-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: بی تردید حضور جانانه و مجاهدانه جامعه پزشکی در این دوره سخت و طاقت‌فرسای مبارزه با ویروس مهلک کرونا، فصل درخشانی از ایثار و از خود گذشتگی پزشکان است.

مجید خورشیدی روز شنبه در پیامی به مناسبت روز پزشک افزود: پزشکان در این عرصه با معنا کردن  عظمت معنوی این ارزش‌های انسانی و با تقدیم شهیدانی والامقام، به جامعه علمی پزشکی استان و کشور آبرویی صدچندان بخشیدند.

وی ادامه داد: روز پزشک فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدردانی خویش را به پاس زحمات و کوشش‌های شبانه‌روزی جامعه پزشکی در راه تندرستی و سلامت جامعه ابراز کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر روز پزشک را روز قدردانی از مدد دستان مهربان و دوست‌دار سلامت جامعه دانست و اظهارداشت: چه زیبا است، امید بیماری که به دستان شفابخش شما، دل‌بسته است و شما نیز با مهارتتان، قدرت خداوند را به رخ بندگان می‌کشید. 

خورشیدی ضمن ارج‌نهادن به تعهد و اخلاص و فداکاری پزشکان در خدمت به جامعه خطاب به آنها بیان کرد: امیدواریم همواره ستاره دانشتان بر قلب و جان بیماران نورافشانی کند و دعای خیر همه ما بدرقه راهتان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =