برجام موجب شکست آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل شد

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: برجام موجب شکست آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد شد و قدرت دیپلماسی ایران را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه به مناسبت هفته دولت در دیدار با امام‌ جمعه شهرستان البرز، افزود: هفته دولت، بهترین فرصت برای انعکاس خدمات دولت و ایجاد امید در جامعه است.
وی اظهار داشت: خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی، ارتباط مستحکم و معناداری میان مردم و مسوولان برقرار شده که نتیجه این همدلی و همراهی را در تمامی زمینه‌ها می‌توان به خوبی احساس کرد.
جمالی پور با اشاره به موضع گیری کشورهای اروپایی در قبال تحریم‌های ایران، افزود: دولت توانست با برجام پوز آمریکا را به خاک بمالد و این دستاورد و افتخار بزرگی برای ملت ایران محسوب می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: برجام، دستاورد خوبی برای کشور داشت و همه کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد برای اولین بار در برابر زیاده خواهی آمریکا ایستادند.
نماینده عالی دولت در استان افزود: امروز به وحدت نیاز داریم زیرا اختلافات به مردم و نظام آسیب می‌زند و هر جا متحد بودیم به دستاوردهای خوبی رسیدیم.
جمالی پور اضافه کرد: شرایط امروز کشور بسیار سخت است و بدترین دوران اقتصادی را در حال سپری کردن هستیم و اگر این پیچ تاریخی را به خوبی بگذرانیم گشایش‌های خوبی اتفاق خواهد افتاد.
وی بر تقویت وحدت و هم افزایی بیشتر مسوولان با یکدیگر به عنوان بهترین راه پیشرفت و حل مشکلات کشور و مردم تاکید کرد.
جمالی پور در ادامه سخنان خود با اشاره به حل مشکل بیمارستان رحیمیان این شهرستان که سال‌ها به طول انجامیده بود، اشاره کرد و افزود: یکی از خواست‌های مردم این منطقه حل مشکل درمان بود که با رایزنی صورت گرفته با وزیر بهداشت از بخش خصوصی به دولتی انتقال یافت و تا چند ماه آینده مشکل نیروی انسانی و تجهیزات آن مرتفع خواهد شد.
امام جمعه الوند نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک از مدافعان سلامت که این روزها بیشتر تلاش را برای سلامت مردم برعهده دارند تقدیر و تشکر کرد.
حجت الاسلام مسعود مهدوی در ادامه خواستار تسریع در حل مشکلات مردم این شهرستان شد و بر رفع اوقافی بودن برخی از زمین‌های این منطقه تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =