۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۰
کد خبرنگار: 1408
کد خبر: 83918138
۰ نفر

برچسب‌ها

۴ طرح کشاورزی و عمرانی درخوی به بهره برداری رسید

ارومیه- ایرنا- سه طرح کشاورزی و یک طرح عمران روستایی همزمان با آغازین روز هفته گرامیداشت دولت در شهرستان خوی به بهره برداری رسید.

آسفالت راه روستایی "بیزنده"، گاوداری ۱۰۰ راسی، بره پروری ۲۰۰ راسی و انبار توزیع نهاده های دامی، طرح های افتتاحی امروز، شنبه در خوی بود. 

فرماندار خوی در آیین بهره برداری از طرح افتتاح پروژه آسفالت ریزی روستای بیزنده این شهرستان گفت: این طرح مشارکتی بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بخشداری ائواوغلی انجام گرفته است.

امیر تیموری افزود: این پروژه آسفالت ریزی به مساحت ۶ هزار و ۹۲۵ متر مربع و با هزینه کرد اعتباری پنج‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال انجام گرفته که سه میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال آن از طرف بنیاد مسکن و طرح قیر رایگان بوده و ۲ میلیارد ریال آن هم از طرف بخشداری هزینه شده است.

وی در مراسم افتتاح طرح های دامداری نیز گفت: گاوداری ۱۰۰ راسی با هزینه‌کرد ۱۸ میلیارد ریالی که تسهیلات پنج میلیارد ریالی دریافت کرده و بقیه آورده خود شخص بوده که سالانه ۶۰ تن تولید گوشت خواهد داشت.

وی اضافه کرد: همچنین امروز طرح بره پروری ۲۰۰ راسی با پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با ۲ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به بهره برداری رسید.

فرماندار خوی به افتتاح انبار بزرگ توزیع نهاده های دامی شمال آذربایجان غربی اشاره کرد و گفت: این انبار ظرفیت ۲ هزار تن ذخیره سازی انواع علوفه دامی را دارد که با ۳۰ میلیارد ریال ساخته شده و ۱۰ میلیارد ریال آن تسهیلات بانکی است.

به گزارش ایرنا، هفته دولت از دوم شهریور همزمان در سراسر کشور آغاز می شود و تا هشتم شهریور ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =