نیروهای مسلح هر تهدید نامبارکی را در کوتاه‌ترین زمان خنثی می‌کنند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نیروهای مسلح و ارتش آمادگی دارند هر تهدید نامبارکی را در کوتاه‌ترین زمان خنثی کنند. برای نیروهای مسلح ایران فرقی نمی‌کند این تهدید از جانب چه کسی باشد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در روز ملی "پزشک" و در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح‌های اجرا شده توسط این نیرو، همچنین افتتاح طرح توسعه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان فومن گفت: در صدر اسلام صحابه پیامبر(ص) و در زمانه امامان معصوم و ائمه اطهار (ع) نیز صحابه ایشان از تمام رفتار و گفتار آنها الگوبرداری می‌کردند که این نشان دهنده این بوده که پیامبر، امامان معصوم و ائمه اطهار مصداق عینی صراط مستقیم بودند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه امروز با توجه به نبود پیامبر و امامان معصوم، رهبر معظم انقلاب صراط مستقیم ما محسوب می‌شود، اظهار کرد: امروز  پشت سر ولی فقیه زمانه ثابت قدم ایستاده‌ایم.

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات نیروهای مسلح این است که در رکاب رهبری از کیان نظام اسلامی دفاع می‌کنند، گفت: حفاظت از امنیت، تمامیت ارضی، استقلال و ارزش‌های انقلاب برعهده نیروهای مسلح است.

امیر سرتیپ حیدری تصریح کرد: آنچه نیروهای مسلح ما را از نیروهای مسلح سایر کشورها متمایز می‌کند همراهی با ولایت و مطیع ولی امر خدا بودن است.

وی با بیان اینکه وجود رهبری صلابت و قدرتی بی‌بدیل در جامعه ایجاد کرده است، گفت: خوشبختانه امروز نیروهای مسلح و ارتش آمادگی دارند هر تهدید نامبارکی را در کوتاه‌ترین زمان خنثی کنند. برای نیروهای مسلح ایران فرقی نمی‌کند این تهدید آمریکا یا رژیم صهیونیستی باشد و یا ائتلاف سعودی آمریکایی.

فرمانده نزاجا تصریح کرد: همواره بیان کرده‌ایم که قصد تجاوز و تهدید به هیچ کشوری را نداریم در عین حال با اقتدار تمام از ارزش‌های انقلاب، حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.

وی حضور در محور مقاومت را یکی دیگر از اقدامات نیروهای مسلح بعد از دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: حضور در این میدان در کنار سایر نیروها سبب شد تا دشمنان تازه به دوران رسیده در جای خود بنشینند.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به  اینکه بخشی از توان نیروهای مسلح بنا به فرمان ولی امر مسلمین باید در زمان صلح در خدمت سازندگی قرار گیرد و شیوع ویروس کرونا این فرصت را فراهم کرد، خاطر نشان کرد: تمام توان خود را در زمینه خودکفایی پای کار آوردیم، و به وعده‌های داده شده خود عمل خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =