سوآرز: بازی برابر بایرن رفت و برگشت هم بود، حذف می‌شدیم

تهران- ایرنا- «لوئیس سوآرز» در بحبوحه انتقادهای فزاینده از وی در سال گذشته، تایید کرد که هیچ قصدی برای ترک نیوکمپ ندارد حتی در صورت نیمکت نشینی.

به گزارش ایرنا، سوآرز که سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا محسوب می‌شود، در سال جاری به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

شکست تلخ و تحقیرآمیز هشت بر ۲ بارسا برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا و فصلی پر از فراز و نشیب برای سوآرز، باعث شده است که هم هواداران و هم باشگاه پرسش‌هایی را در خصوص آینده وی در نیوکمپ مطرح کنند.

سوآرز در گفت‌وگو با ال‌پایس گفت: هیچ‌کس در باشگاه به من نگفته است که بارسا قصد قطع همکاری با من را دارد. بهترین‌ها را برای تیم می‌خواهم و دوست دارم همیشه همین‌طور باشم. قصد مقایسه ندارم اما سالی رئال به دست آژاکس از لیگ قهرمانان حذف شد، گفته می‌شد که کار «تونی کروس» تمام است؛ آنها می‌خواهند «لوکا مودریچ» بازنشسته شود؛ «سرخیو راموس» فاجعه بوده و ....

وی افزود: اما سال بعد همه چیز بهتر شد و آنها دوباره پدیده شدند و یک تیم افسانه‌ای را تشکیل دادند. البته آنها تیم بزرگی بوده و هستند اما بعد از شکست همه چیز و همه افراد هدف قرار می‌گیرند. این کار شرم آور است زیرا همیشه همین‌طور است که همه خیلی ساده قضاوت می‌کنند؛ چیزی که امروز سفید است فردا سیاه می‌شود و برعکس.

سوآرز ادامه داد: صادقانه معتقدم که گاهی اوقات فقدان انسجام، صبر و بالاتر از همه حافظه وجود دارد.

سوآرز همیشه با «لیونل مسی» رابطه نزدیکی داشته چه در داخل زمین و چه خارج از آن؛ به طوری که هر دو بازیکن تعطیلات را کنار یکدیگر سپری می‌کنند.

وی در این باره تاکید کرد: برای من دوستی با لئو باعث غرور است. او انسان فوق العاده‌ای است؛ بازی کردن کنار یکدیگر موقتی است اما رابطه ما فراتر از این است.

«رونالد کومان» بدنبال شکست بارسا برابر بایرن، جانشین «کیکه ستین» شد و سوآرز اذعان داشت که وی حاضر است در صورت نیاز به نیمکت بارسا منتقل شود.

سوآرز در ادامه گفت: در تمام دوران فوتبالم همیشه نیمکت نشینی را پذیرفته‌ام و با اینکه دوباره این اتفاق بیافتد، مشکلی ندارم. رقابت سالمی وجود دارد و در صورتی که مربی فکر کند که باید روی نیمکت باشم، هیچ مشکلی ندارم.

ستاره ۳۳ ساله اروگوئه‌ای در توضیح اتفاقی که برابر بایرن رخ داد، گفت که ابهاماتی که از پیش وجود داشته، در لیسبون دوباره پدیدار شده است.

وی ادامه داد: یکی از آن روزهای بود که اوضاع خوب پیش نرفت. آنها بهتر بودند و نمی‌دانستیم چطور شرایط را درست کنیم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما سال عجیبی بود و شکل برگزاری لیگ قهرمانان عوض شد و بایرن آمادگی بهتری داشت. آنها از نظر ذهنی کاملا آماده بودند و در حالی به لیسبون رفتیم که شک‌هایی داشتیم که سرانجام دامن ما را گرفت. در بازی رفت و برگشت هم احتمالا آنها ما را حذف می‌کردند اما بی شک در نیوکمپ احساس بهتری داشتیم.

سوآرز در پایان بر خواسته خود برای ماندن در کاتالونیا تاکید کرد و گفت: تا زمانی که بارسلونا روی من حساب کند، دوست دارم در اینجا بمانم و کمک کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =