نماینده مجلس: پرونده قرارداد ویلموتس در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی را یک رسوایی بزرگ برای فوتبال کشور توصیف کرد و از گشوده شدن پرونده این موضوع در کمیسیون اصل ۹۰ خبر داد.

«ابراهیم رضایی» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره نظر مجلس در خصوص جریمه ۶.۲ میلیون یورویی فدراسیون فوتبال ایران در قرارداد با مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی اظهار داشت: قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال یک رسوایی بزرگ برای فوتبال ایران به همراه داشت و در نهایت باعث شد تا جریمه سنگینی گریبان ورزش ایران را بگیرد.

وی افزود: این اتفاق ننگینی برای ورزش ایران است که مجلس شورای اسلامی به طور جدی پیگیر ماجرای جریمه ایران از سوی فدراسیون بین‌الملی فوتبال (فیفا) است و باید با عواملی که باعث این شرمساری شدند برخورد جدی و قاطع صورت بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و کمیسیون اصل نود خاطرنشان کرد: پرونده قرارداد ویلموتس‌ در کمیسیون اصل ۹۰ گشوده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هر فردی در این زمینه کوتاهی انجام داده و مقصر باشد، به مردم معرفی خواهد شد.

رضایی تصریح کرد: موضوع قرارداد مارک ویلموتس به یک اتفاق بزرگ و ویژه در جامعه تبدیل شده است و مردم از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی انتظار دارند تا رسیدگی ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:کاملا مشخص است که در قرارداد ویلموتس در فدراسیون فوتبال کوتاهی بزرگی صورت گرفته است و افرادی زیر قراردادی را امضا کرده‌اند که منافع ایران را در نظر نگرفته و باید پاسخگوی این موضوع باشند.

وی در پایان گفت:باید به صورت جدی با فساد در ورزش مبارزه شود تا درس عبرتی برای دیگران بوده و از این پس شاهد این موضوعات نباشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =