بوشهری‌ها عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند

بوشهر-ایرنا- شماری از شهروندان بوشهری با شعارهای اعتراضی نسبت به رفتار امارات متحده عربی در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی در میدان قدس این بندر تجمع کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در حاشیه این تجمع اعتراض آمیز گفت: مردم ولایت‌مدار و استکبار ستیز استان بوشهر بار دیگر شعار دادند که هیچ ظلمی را برای هیچ مظلومی نمی پذیرند و در مقابل آن خواهند ایستاد.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: آمریکا که صحنه گردان اصلی این توافقنامه ننگین است، به اعتقاد باطل خود می خواهد بین مسلمانان شکاف ایجاد و حاشیه امنی را برای رژیم کودک کش اسرائیل و خوراک تبلیغاتی برای انتخابات آمریکا فراهم آورد، اما زهی خیال باطل که مسلمانان بیدارند و دشمنان خائن را خوب می‌شناسند.

وی اظهار داشت: به طور یقین همه مسئولیت عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی به عهده شخص بن زائد است و باید پاسخگوی همه خون‌های ریخته شده در راه آزادی فلسطین باشد.

جمالی عنوان کرد: مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و سران خود فروخته برخی کشورهای مرتجع عربی نخواهد توانست اهداف خود را محقق کنند و ننگ این خیانت تا ابد بر پیشانی آنها خواهد بود.

تجمع کنندگان بوشهری پرچم‌های آمریکا و اسرائیل و تصویر سردمداران رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی را به آتش کشیدند.

در پایان قطعنامه‌ای در چهار بند خوانده شد که با معترضان با گفتن «الله اکبر» بندهای آن را تأیید کردند.

تجمع‌کنندگان در این تجمع شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «تا فتح بدر و خیبر، یک یاحسین دیگر»، «مثلث شوم و پلید ابلیس، اسرائیل و آمریکا و انگلیس»، «سه حامیان اصلی تروریسم، آمریکا و امارات و صهیونیسم»، «نصر من الله و فتح القریب»، «سازش با اسرائیل، سازش با شیطان است» و «لبیک یا حسین» سردادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =