استاندار قزوین: پزشکان، ضامن سلامت جامعه هستند

قزوین- ایرنا - استاندار قزوین، پزشکان را ضامن سلامت جامعه دانست و گفت: امنیت روحی و روانی و کاهش درد جسمانی بیماران با تلاش‌های صادقانه تیم پزشکی و کادر درمانی ممکن خواهد شد.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در مراسم افتتاح ساختمان شبکه بهداشت شهرستان البرز ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک، تلاش‌های صادقانه کادر درمانی و پزشکان را در راه سلامت و تعالی جامعه شایسته تقدیر دانست.
وی با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع کرونا روز پزشک رنگ و بوی متفاوتی دارد، اظهار داشت: مدافعان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان، عملکرد خوب و موثری در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا داشتند و امیدواریم با همراهی مردم روند بیماری کاهش یابد.
استاندار قزوین تصریح کرد: روز پزشک یادآور تلاش شبانه روزی و ایثارگری‌های پزشکان فرهیخته‌ای است که در حفظ سلامتی و درمان دردمندان از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
جمالی پور اضافه کرد: در این راستا، ایثار و فداکاری‌های کادر بهداشتی و درمانی به ویژه پزشکانی که در ایام بحران کرونا، با وجود کمبودها و مشکلات زیرساختی و تجهیزاتی، تمام توان و ظرفیت خود را برای درمان بیماران به کار گرفتند، قابل تقدیر است.
استاندار قزوبن با اشاره به افتتاح ساختمان شبکه بهداشت شهرستان البرز، افزود: امیدواریم این مجموعه یک محیط آرام بخش برای بیماران و پاسخگوی نیاز مردم منطقه باشد.
در ادامه ساختمان شبکه بهداشت شهرستان البرز با ۶ هزار متر مربع مساحت در سه طبقه با سه میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.
شهرستان البرز در ۱۵ کیلومتر شهر قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =