۸ متهم پرونده ویلموتس به دادسرا معرفی شدند

تهران - ایرنا- با اتمام بررسی‌های سازمان بازرسی کل کشور در خصوص پرونده سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ۸نفر متهم شناخته شدند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، با اتمام بررسی‌ها در پرونده اقدامات دخیل در موضوع قرارداد فدراسیون فوتبال با سرمربی سابق تیم ملی، این گزارش نهایی و امروز (شنبه) برای دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد.
در این گزارش، پرونده ۸ نفر به اتهام اهمال منجر به تضییع و ایجاد دین بر ذمه فدراسیون و ورود خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی و تضییع آنها به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد.

به گزارش ایرنا، نخستین جلسه کارگروه ویژه مربوط به شکایت فدراسیون فوتبال از رای فیفا به دادگاه عالی ورزش بابت پرونده مارک ویلموتس امروز (شنبه) با حضور مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رییسه، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون، جعفر سمیعی، مدیر کل حراست وزارت ورزش،  کارشناسان حقوقی ار جمله معاونت حقوقی ریاست جمهوری، بازرسی کل کشور، وزارت امورخارجه و وزارت ورزش و جوانان، جمعی از مراجع ذی‌صلاح و همچنین تیم حقوقی فدراسیون برگزار شد.

پیش از این گفته شده بود که بعد از شکست در پرونده فیفا و محکومیت فدراسیون فوتبال به پرداخت ۶/۲ میلیون یورو به مارک ویلموتس چنین کارگروهی تشکیل خواهد شد.

 
 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =