استاندار اصفهان: هفته دولت نمادی یادگار از همدلی و اتحاد است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: هفته دولت نمادی یادگار از همدلی، اتحاد ملت و دولت و وفاق برای سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی است.

عباس رضایی روز شنبه با صدور پیامی در این ارتباط و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: همچنین این هفته تداعی‌گر یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر، تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند که مسئولان بایستی با الگوگیری از ویژگی‌های انسانی، اخلاقی و رفتاری این شهیدان والا مقام در راه تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی کوشا باشند.

رضایی بیان کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با راه و مرام شهیدان رجایی وبا هنر، افق‌های تازه‌ای از پیشرفت و توسعه را هدف گذاری کنند.

وی اضافه کرد: اکنون که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از یک سو آماج شدیدترین و بی‌ رحمانه‌ترین تحریم‌های استکبار جهانی قرار گرفته و از طرفی با توجه به مظلومیت دولت در شرایط کنونی، تشریح و تبیین دستاوردهای شگرف و عظیم انقلاب اسلامی و دولت تدبیر و امید و خدمتگذاری بی منت به مردم شریف لازم و ضروری است.

استاندار اصفهان اظهار کرد: باید با وحدت، همدلی، تدبیر زمینه‌های رشد و پیشرفت روز افزون در سال جهش تولید فراهم گردد و همچنین در شرایط بحرانی بیماری کرونا با همکاری دولت و مردم روحیه امید و نشاط در جامعه گسترش یابد.

وی خاطرنشان کرد: اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد، به ویژه کارکنان و کار گزاران دولت در استان تبریک عرض می‌کنم.

استاندار اصفهان تصریح کرد: موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و ادامه راه شهدای دولت در نیل به پیشرفت و سرافرازی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

وی ابراز امیدواری کرد: با شفافیت هرچه بیشتر در راستای پاسخگویی به مردم شریف استان در جهت کارآمدی بیشتر دولت و نظام گام‌های استواری برداریم.

دوم تا هشتم شهریور به عنوان هفته دولت نامگذاری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =