توضیح معاون استقلال درباره سفر سعادتمند با اروپا؛ می‌خواهیم تهدیدها را کاهش دهیم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره سفرش به همراه احمد سعادتمند به اروپا برای مذاکره با وینفرد شفر و آندره‌آ استراماچونی گفت: ما آمده‌ایم که تهدیدهای بزرگی که باشگاه استقلال را تهدید می‌کند، کاهش دهیم.

«مهدی نوروزی» روز شنبه در گفت‌وگویی درباره سفرش به همراه «احمد سعادتمند» به اروپا جهت کم کردن مطالبات شفر و استراماچونی اظهار داشت: ما آمده‌ایم که تهدیدهای بزرگی که باشگاه استقلال را تهدید می‌کند، کاهش دهیم. همان‌طور که می‌دانید بعضی از شکایات آمده (شکایت پرونده شفر) و بعضی دیگر هم در شهریور سررسید خواهند شد (شکایت استراماچونی).

وی افزود: سه ماه است با وکلای خارجی و ایرانی در حال مذاکره هستیم و همه می‌دانند که آرای فیفا به ضرر باشگاه استقلال خواهد بود. ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار جرایم و مبالغی است که رای آن‌ها صادر شده و یا در مرحله صدور رای است. همان‌طور که می‌دانید ما در پرونده‌های زیادی محکوم شدیم و محکومیت جدید می‌تواند بسیار شدیدتر مثل کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین‌تر باشد. مطمئنا ما دوست نداریم که بنشینیم و دست روی دست بگذاریم. سه ماه پیش از آقایان شفر و استراماچونی در خواست ملاقات کردیم و به خاطر مسائل و محدودیت‌هایی که بیماری کرونا ایجاد کرده و با توجه به این که تعیین وقت ملاقات با ما نبوده، در نهایت امروز این وقت داده شده و مذاکرات انجام خواهد شد.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ما قراردادی با فرهاد مجیدی داریم که به آن متعهد هستیم. خدا را شکر مجیدی و کادر فنی استقلال با کمک بازیکنان توانستند مقام دومی لیگ را کسب کنند. این باور قلبی من است که در شهرآورد پیش رو و جام حذفی هم به پیروزی خواهیم رسید و بازیکنان و کادر فنی دل هواداران را شاد خواهند کرد. مطمئن هستم که فرهاد مجیدی برنامه خوبی برای جام باشگاه‌های آسیا دارد و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

نوروزی در پایان گفت: آن اتفاق خوب و خبری خوش که همه منتظر آن هستند، این است که بتوانیم بدهی‌های سنگینی که از گذشته گریبان باشگاه را گرفته، تسویه کنیم. برای کادر فنی و تیم استقلال در بازی‌های پیش رو آرزوی موفقیت دارم، ان‌شاءالله با قهرمانی در جام حذفی که برد شهرآورد هم جزوی از آن خواهد بود، دل هواداران استقلال شاد می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =