مسوول برگزاری جام حذفی: استقلال و پرسپولیس خواهان تعویق شهرآورد بودند

تهران- ایرنا- مسوول برگزاری مسابقات جام حذفی گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان عقب افتادن بازی در جام حذفی بودند اما با این درخواست مخالفت شد.

«امیرحسین روشنک» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: شهرآورد جام حذفی به تعویق نخواهد افتاد و طبق برنامه اعلام شده در روز چهارشنبه پنجم شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان عقب افتادن بازی در جام حذفی بودند اما با این درخواست مخالفت شد.

مسوول برگزاری مسابقات جام حذفی تصریح کرد: استقلال و پرسپولیس در نامه‌هایی که ارسال کرده بودند در خواست داشتند به دلیل طولانی شدن مسابقات لیگ برتر و فشاری که روی بازیکنان است و در نهایت در پیش بودن بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد حذفی به تعویق بیافتد.

روشنک تاکید کرد: تراکتور و نفت مسجد سلیمان در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند و اگر با تعویق جام حذفی موافقت می‌شد در حق آنها اجحاف بزرگی صورت می‌گرفت چرا که به آنها نمی‌توان گفت در تعطیلات خودشان را آماده نگه دارند تا سرخابی‌ها از بازی‌های آسیایی بازگردند. البته این را هم باید اعلام کنم زمان دیگری برای برگزاری این مسابقه نداشتیم.

وی در پایان گفت: با پاسخی که سازمان لیگ به این باشگاه (استقلال و پرسپولیس) داد، آنها متقاعد شدند که روز چهارشنبه طبق برنامه اعلام شده به میدان بروند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =