بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از خوابگاه کمانداران

تهران- ایرنا-  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن  ورزشی  و مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی امروز  از خوابگاه و ساختمان اداری در حال احداث فدراسیون تیراندازی با کمان بازدید کردند.

در بازدید حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی که ظهر امروز(شنبه) انجام شد، غلامرضا شعبانی رییس فدراسیون تیراندازی با کمان ضمن قدردانی از توجه به ادامه روند آماده سازی این پروژه گفت: ساختمان اداری درحال ساخت فدراسیون به مساحت ٦٠٠ متر با پیشرفت فیزیکی ٥٠ درصد در حال ساخت است و امیدواریم بخش اداری در دهه فجر به بهره برداری برسد.

وی تاکید کرد: منابعی که برای این پروژه درنظر گرفته شده از منابع درآمدی فدراسیون و حامیان مالی است که سیف کمک قابل توجهی برای تکمیل این پروژه انجام داده است. 

شعبانی بهار ادامه داد: همچنین قرار شد  مدیر عامل شرکت توسعه و اماکن ورزشی  مساعدت هایی برای تجهیز و تکمیل این پروژه در آینده داشته باشند.

شعبانی بهار ادامه داد: خوابگاه با زیربنای ٦٠٠ متر و در ۲  بخش زنان و مردان درحال ساخت است و امیدواریم اواخر مهرماه و در هفته تربیت بدنی به بهره برداری برسد. شرکت توسعه نزدیک به ۲ و  نیم میلیارد تومان برای این پروژه درنظر گرفته است و امروز نیز مدیر عامل شرکت توسعه و مدیر مجموعه آزادی از روند احداث خوابگاه دیدن کردند.

 رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: افتتاح خوابگاه فدراسیون یکی از آرزوهای ورزشکاران تیروکمان بوده است که به امید خدا  با افتتاح خوابگاه و ساختمان اداری و بودن آکادمی، سالن بدنسازی، سایت تیروکمان و سالن مسقف یک سایت کامل تخصصی تیراندازی با کمان خواهیم داشت و از معدود کشورهایی خواهیم بود که تمامی ارکان فدراسیون در یک مجموعه و کنار هم قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =