رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، ضامن سلامت شهروندان است

قزوین - ایرنا - معاون امور حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت بهداشت گفت: رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از شیوع ویروس کرونا در جامعه پیشگیری کرده و سلامت شهروندان را تضمین و صیانت می‌کند.

به گزارش ایرنا، طاهر موهبتی روز شنبه در دیدار با آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین با بیان اینکه فرمایش رهبر معظم انقلاب در بحث کرونا بی نظیر است، افزود: ایشان تأکید کردند عدول از مصوبات ستاد ملی کرونا را صحیح نمی‌دانم و در محرم نیز باید تابع مصوبات ستاد ملی کرونا باشیم که این مهم در پیشگیری‌ها بسیار مؤثر خواهد بود.

معاون امور حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت بهداشت ادامه داد: خوشبختانه چنین ادبیاتی را در استان‌ها نیز مشاهده می‌کنیم و در استان قزوین نیز نگاه رهبری در حوزه مقابله‌ با کرونا و پیروی از مصوبات ستاد استانی کرونا با جدیت دنبال می‌شود و نماینده ولی فقیه در استان قزوین حساسیت بسیار ویژه‌ای به مصوبات داشته‌اند و این مهم بسیار ارزشمند است.

این مقام مسئول با تقدیر از کادر درمان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، بیان کرد: در سفر به استان قزوین در نظر داریم از همکاران و کادر درمانی که در این شش ماهه زحمات بسیار زیادی را متقبل شده‌اند و فداکاری‌های بسیاری کرده اند، قدردانی کنیم و از همه اقشار می‌خواهیم بیش از پیش رعایت پروتکل‌ها را جدی بگیرند.

وی با اشاره به آغاز ماه محرم، خاطرنشان کرد: از همه عزیزان تقاضا داریم تا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سلامت خود صیانت کرده و در این مسیر کادر پزشکی و درمانی را حمایت کنند تا شاهد کاهش ورودی‌های بیماران به بیمارستان‌ها باشیم و در نهایت دچار محدودیت‌های تخت بیمارستانی نشویم.

معاون وزیر بهداشت با تبریک هفته دولت، اظهار داشت: شهید رجایی از اهالی استان قزوین بودند که به عنوان تجسم اخلاق در حکومت محسوب می‌شوند و این هفته را به همه عزیزان تبریک عرض می‌کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =