۵۲ طرح در شهرستان البرز به بهره برداری می‌رسد

قزوین- ایرنا- فرماندار شهرستان البرز گفت: همزمان با هفته دولت ۵۲ طرح عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و خدماتی در این شهرستان با ۵۵۶ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایرنا، محمد نصیری روز شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح به مناسبت هفته دولت به خبرنگاران گفت: اگرچه دولت و مسوولان در تمامی ایام سال مشغول کار و خدمت هستند اما هفته دولت به عنوان سنبل و نماد خدمت به مردم از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار است.
وی با اشاره به برنامه‌های قابل اجرا در هفته دولت، اظهار داشت: افتتاح و بهره برداری از این طرح‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال برای صدها نفر از متقاضیان جویای کار، کمک شایانی به تحقق شعار سال یعنی جهش تولید خواهد کرد.
نصیری اضافه کرد: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، دولت در حوزه اشتغال و اقتصاد اقدامات خوبی انجام داده که نتایج و ثمرات آن در هفته دولت و در ماه‌های بعدی نصیب مردم خواهد شد.
وی با اشاره به برخی طرح‌های این شهرستان، افزود: یادمان شهدای گمنام با ۳۷۰ میلیون تومان اعتبار و ۱۱ متر ارتفاع به بهره برداری رسید و پیاده رو سازی معابر شهری به متراژ ۱۷ هزار متر مربع در کلیه خیابان‌های اصلی شهر با یک و نیم میلیارد تومان اعتبار ظرف ۱۴ ماه اجرا شد.
 فرماندار شهرستان البرز اضافه کرد: همچنین روکش آسفالت معابر شهر به متراژ ۵۵ هزار متر مربع در کلیه معابر اصلی شهر با چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار طی ۲ ماه انجام شد و ایستگاه آتش نشانی شهر شریفیه به  مساحت ۴۵۰ متر مربع با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار طی ۱۶ ماه به بهره برداری رسید.
شهرستان البرز در ۱۵ کیلومتر شهر قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =