بیرق عزاداری در مجموعه های ورزشی شهرداری تهران برافراشته شد

تهران- ایرنا- پیرو دستور پیروز حناچی شهردار تهران مبنی برهمکاری بیشتر با هیئت های مذهبی، مجموعه های ورزشی این نهاد میزبان تکایا در ایام محرم شدند.

به گزارش روز شنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، پیرو دستور پیروز حناچی شهردار پایتخت مبنی برهمکاری با هیئت های مذهبی به منظور برپایی خیمه عزای حسینی، این سازمان آمادگی خود برای در اختیار گذاشتن ۶۰۰ زمین چمن مصنوعی به تشکل های مذهبی را اعلام کرد.

بر این اساس، هیئت های عزاداری با معرفی نامه سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری سازمان ورزش، متعهد به رعایت پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا شدند و در برخی زمین های چمن مصنوعی پایتخت، بیرق سرخ حسینی را برافراشتند.

گفتنی است که در ابلاغ شهردار تهران بر بررسی و شناسایی فضاهای روباز و غیر مسقف متعلق و در اختیار سازمان ورزش و معرفی آن برای استفاده سوگواران در این ایام تأکید شده است.

همچنین مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران پیش از این نیز به ایرنا اظهارداشت که به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از مجموعه های این سازمان غیرفعال است که با توجه به ابلاغ ستاد مقابله با ویروس کرونا، می توان بخشی از برنامه های ایام سوگواری ماه محرم را در فضاهای ورزشی برگزار کرد.

امیر محسنی افزود: بیش از ۲۰۰ مجموعه ورزشی و ۴۰۰ زمین چمن مصنوعی در اختیار سازمان ورزش قرار دارد که بخشی از این مجموعه ها آمادگی دارد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، میزبان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان کربلا باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =