نشست با مدیران ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها با سبات

تهران-ایرنا- رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: نشست مشترک روسای ادارات با معاونت ها و گروه های سازمان آموزش و پرورش استثنایی استان ها در قالب طرح سبات در گروه های ۸ نفره برگزار خواهد شد.

به گزارش روز شنبه جواد حسینی در نشست شورای معاونین سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه  فاصله بین ستاد تا ادارات استان ها و ادارات استان ها تا مدارس بسیار زیاد است اظهار داشت: در راستای رسیدن به ادراک مشترک، تسهیم  و تبیین سیاست ها، برنامه ها، اهداف و تجربیات، نشست با روسای ادارات استثنایی استان ها برگزار  خواهد شد.

وی افزود: در قالب طرح سبات روسای ادارات در قالب گروه های ۸ نفره با معاونت ها و روسای ادرات و گروه های سازمان آموزش و پرورش استثنایی جلسات رو در رو برگزار و به تبادل تجربیات خواهند پرداخت.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این نشست ها آشنایی با تجربیات و دستاوردهای استان ها، تمرکز محوری و ارتقای مدیریت آموزشگاهی است.

حسینی اظهار داشت: با وجود کرونا و قرار گیری در شرایط ناپایدار آغاز به کار مدارس پروژه مهر در سال جاری مهمترین کار آموزش و پرورش است.

وی با بیان ویژگی های پروژه مهر اظهار داشت: این پر حجم ترین پروژه آموزش و پرورش  است که  تمام دستاوردها در این پروژه نمایان است و یکی از اصلی ترین سنجه های موفقیت مدیریتی است.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود:  پروژه مهر فرایندیست از مهر تا مهر و بهترین مظهر اجتماعی شدن و جامعه پذیری آموزش و پرورش در پروژه مهر نهفته است

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =