۱۸ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد کازرون واگذار شد

شیراز-ایرنا- ۱۸ واحد مسکونی که افزون بر ۲۵ میلیارد ریال صرف هزینه احداث آنها شده است، به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد شهرستان کازرون واگذار شد.

محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد خمینی (ره) استان فارس، شنبه در آیین تحویل این واحدهای مسکونی به مددجویان زیر پوشش این نهاد در کازرون، با تا کید براینکه حل مشکل مسکن نیازمندان در اولویت این کمینه قرار دارد، گفت پبش‌بینی ما این است که در سال ۹۹ تعداد ۱۲۰ واحد مسکونی شهری ور وستایی با کمک خیران و بنیاد مسکن احداث شود و در اختیار مددجویان و نیازمندان این شهرستان قرار گیرد.

بیژن سهرابی رییس کمیته امداد شهرستان کازرون هم در این آیین بیان داشت: برای ساخت این ۱۸ واحد مسکونی، بیش از ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده که ۵۰ درصد از این هزینه به همت خیران این شهرستان تامین و مابقی آن از محل اعتبارات این کمیته و مرکز نیکوکاری این نهاد پرداخت شده است. 

افتتاح مرکز نیکوکاری امام علی (ع) در کازرون

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس، همچنین در مراسم افتتاح دومین مرکز نیکو کاری استان فارس در کازرون اظهار داشت: در این استان ۲۷۰ مرکز نیکوکاری فعالیت دارند که ۲ مرکز آنها تخصصی است که یکی از این مراکز در شیراز در حوزه دندانپزشکی فعال است و دومین مرکز تخصصی در زمینه خود اشتغالی امروز (یکم شهریورماه ۹۹) در کازرون افتتاح شد.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم که تا پایان سال ۹۹ شمار مراکز نیکوکاری در استان فارس به ۳۰۰ مرکز افزایش یابد.

بذرافشان ادامه داد: در پنج ماه امسال، مردم استان فارس ۴۰۰ میلیارد ریال از طریق مراکز نیکوکاری در زمینه ایجاد اشتغال، درمان و تهیه جهیزیه برای نیازمندان کمک کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ بیانگر ۱۱۳ درصد افزایش است.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =