حذف کلمه اسلامی از تابلو میدان جمهوری اسلامی عمدی نبود

تهران - ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در قضیه تابلوی میدان جمهوری اسلامی بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تا این لحظه عمدی در کار نبوده است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ «برزین ضرغامی»، با بیان اینکه سازمان زیباسازی به عنوان متولی سیما و منظر شهری ساماندهی تابلوی تعدادی از میادین شهر را در دستور کار قرار داد، گفت: فهرستی از اسامی میادین تهیه و به مناطق ارسال شد و پس از اخذ نظر آنان مبنی برصحت عناوین و رسم الخط های فارسی و انگلیسی نسبت به اجرای تابلوی اسامی تایید شده اقدام شد.

 وی افزود: یکی از این میادین میدان جمهوری اسلامی بوده که متاسفانه همکاران در منطقه مورد نظر دچار این اشتباه شدند و عنوان جمهوری را برای این میدان تایید و ارسال می کنند.

ضرغامی گفت: همه کارکنان سازمان زیباسازی نسبت به حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین بنیان های اعتقادی این نظام حساسیت ویژه ای دارند.

وی افزود: سازمان زیباسازی در مقاطع مختلف با عملکرد خود نشان داده است که برای حفظ نمادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی حضوری فعال داشته و این موضوع را بر خود فرض می داند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به این مطلب که بررسی های صورت گرفته تا این لحظه حکایت از آن دارد که در این ماجرا عمدی در کار نبوده است گفت:  به شهروندان وعده می دهیم که با مقصران احتمالی این موضوع برخورد خواهد شد.

صبح امروز تصاویر و اخباری در فضای مجازی مبنی بر حذف کلمه اسلامی از تابلو میدان جمهوری اسلامی منتشر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =