۴۴ سازمان مردم‌نهاد روستایی در کاشمر فعال شدند

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: ظرف یک سال اخیر ۴۴ سازمان مردم‌نهاد در ۱۳ عنوان کاری در سطح روستاهای این شهرستان راه‌اندازی و فعال شده‌اند.

مسلم ساقی روز شنبه در نشست ستاد شهرستانی گرامیداشت هفته دولت افزود: مسوولان باید با ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در هفته دولت امسال از عملکرد خود و اقدامات انجام شده دفاع کنند، هفته دولت امسال شرایط و ویژگی خاص‌تری نسبت به سال‌های گذشته دارد.

وی ادامه داد: مسوولان وظیفه شفاف‌سازی، اطلاع‌رسانی و گفتن حقیقت و واقعیت‌های اقداماتی را که انجام دادند بر عهده دارند، اگر هر زیرساختی را که انجام دادیم منتشر و تبلیغات نکنیم ظلم به خود، سازمان، دولت، مردم و نظام کرده‌ایم.

فرماندار کاشمر گفت: با توجه به اینکه دشمنان در صدد کم‌رنگ کردن دستاوردهای نظام و دولت و اختلاف‌آفرینی هستند، مهم‌ترین اقدام امیدآفرینی در جامعه است، اگر یاس و ناامیدی در جامعه منتشر شود و ریشه بدواند اقدامات دیگر تحت تأثیر این ناامیدی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در هفته دولت علاوه بر اینکه پروژه‌های عمرانی افتتاح می‌شود، در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و دیپلماسی هم توفیقات بسیار داشته‌ایم که اغلب دیده نمی‌شود.

ساقی با بیان اینکه بعد از مشهد، کاشمر دارای بیشترین تعداد دفاتر فرعی احزاب است، ادامه داد: باید به دنبال ابتکارات جدید باشیم زیرا روش‌های سنتی اثربخشی نخواهد داشت و برای تاثیرگذاری بیشتر باید از روش‌های نوین استفاده شود.

وی گفت: در شرایط سخت بودجه‌ای، پارسال هفت میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های شهرستان واریز شده است.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =