پرداخت ۱۴۴میلیارد تومان تسهیلات به طرح های روستایی مازندران

ساری- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از اختصاص ۱۴۴ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های روستایی و عشایری استان در پنجمین مرحله تقسیم این تسهیلات خبر داد و گفت: طرح های مطابق با برنامه جهش تولید ، دانش بنیان ،توسعه کشت گلخانه‌ای و پروژه‌های بومگردی در اولویت پرداخت هستند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور در بیست و یکمین جلسه کمیته نظارت بر پرداخت تسهیلات به طرح های روستایی و عشایری استان افزود :  دقت در انجام کار , سرعت در جذب تسهیلات مورد تاکید است .

وی ادامه داد: باید دقت شود تا در پرداخت تسهیلات روستایی تحقق اشتغال تعهد شده مدنظر قرار گیرد و در صورت بروز هر گونه انحراف قاطعانه با مصادیق تخلف برخورد شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران توضیح داد:  در چهار مرحله تسهیلات ابلاغی قبلی , در مجموع به یکهزارو ۵۴۴ طرح استان بیش از  ۳۱۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد که تعهد اشتغال این طرح ها حدود چهار هزار و ۹۳۴ نفر بوده است .

وی افزود : مدیران کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی ، تأمین اجتماعی و فرمانداران شهرستان ها در این خصوص نظارت و مراقبت کامل در مصرف این تسهیلات داشته باشند. ‎

مازندران سه هزار روستا دارد که ۴۳ درصد از جمعیت حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفری استان در این مناطق سکونت دارند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =