کناره‌گیری بسکتبال پتروشیمی از لیگ برتر اجحاف در حق مردم خوزستان است

اهواز – ایرنا – رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: کناره گیری تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام (ره) از رقابت های لیگ برتر، یک اجحاف در حق مردم خوزستان بوده و مسئولان این تیم باید تجدیدنظر کنند.

مجتبی پیرعباسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در طول هفته گذشته بارها سعی کردم با مسئولان این باشگاه جلسه ای داشته باشم اما متاسفانه نه نامه ما را جواب می دهند و نه پاسخ تلفن را می دهند و از این بابت بسیار ناراحت هستیم.

وی افزود: انتظار داریم مسئولان این باشگاه پاسخگو بوده و دلایل این کناره گیری را مطرح کنند تا ما بدانیم چه کار کنیم نه اینکه ما را در بلاتکلیفی قرار دهند.

رییس هیات بسکتبال خوزستان بیان کرد: خوزستان یک استان نفتی است و در گذشته بحث ورزش نفت در این منطقه بسیار پررنگ بود اما الان نمی دانم چه اتفاقی رخ داده که به ورزش کمتر توجه می شود.

وی ادامه داد: برخی از مسئولان استان عملا در انتخابات هیات بسکتبال ورود کردند اما سوال اینجاست که چرا اکنون حمایت نمی کنند. ماهشهر یک شهر محروم است و مردم آن هیچ سهمی از پتروشیمی ها ندارند لذا تنها دلخوشی آنها ورزش و رشته بسکتبال است که اگر از آنها گرفته شود معلوم نیست چه اتفاقی رخ دهد.

پیرعباسی با بیان اینکه پتروشیمی یک تیم مردمی بوده و متعلق به شهرستان ماهشهر است گفت: اگر مدیران باشگاه به لحاظ هزینه با مشکل مواجه هستند، می توانند با یک پنجم هزینه سال قبل در لیگ شرکت کنند ولی اینکه بگویند به خاطر بودجه تیمداری نمی کنیم یک بهانه است. وزارت نفت به باشگاه های تحت حمایت خود گفته که بودجه را کم کنید نه اینکه آن را به صفر برسانید.

با وجود اینکه خبرنگار ایرنا چندین مرتبه با مدیرعامل باشگاه پتروشیمی تماس گرفت اما وی حاضر به پاسخگویی نبود.

به گزارش ایرنا مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد این در حالی است که هنوز تکلیف تیم پتروشیمی بندرامام در این پیکارها مشخص نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =