افتتاح و کلنگ‌زنی یکهزار میلیاردی پروژه‌های هفته دولت در شهرستان جویبار

ساری – ایرنا – فرماندار جویبار گفت که این شهرستان هفته دولت جاری میزبان افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه عمرانی به ارزش بیش از یکهزار میلیارد ریال است.

سید علی اسد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: به مناسبت هفته دولت ۱۷ طرح با هزینه ایی بالغ بر ۲۵۶ میلیارد ریال در سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پنج طرح در شهرستان جویبار خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این طرح‌ها با پیش‌بینی هزینه‌ای بالغ بر۸۶۷ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان جویبار با بیان اینکه  به مناسبت هفته دولت طرح تجهیز و نوسازی لاریم و بیزیکی به بهره برداری می رسد،افزود: زیرسازی آسفالت روستاهای کله بن و کردکلا ، آسفالت مهرآباد به آباده و زیرسازی و آسفالت معابر فرعی شهر کوهیخیل هم به بهره برداری می رسد.

اسد از بهره برداری طرح تامین آبرسانی به شهر کوهیخیل خبر داد و گفت: به مناسبت هفته دولت ۲ طرح پایش تصویری در شهر کوهیخیل و ۲ طرح بنیاد مسکن هم در شهر جویبار به بهره برداری میرسد.

وی بهره برداری از طرح برق رسانی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد و افزود: طرح برق رسانی به سایت زباله ، پایش تصویری ، اصلاح هندسی خیابان بیزیکی و تامین روشنایی و نورپردازی میدان امام(ره) به مناسبت هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فرماندار جویبار ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت پل لاریم ، تکمیل راه انارمرز به گلدشت و کارخانه نمونه نوین با اشتغال ۷۰ نفر ، جوی و جدول‌کشی خیابان تازه آباد و خیابان مسکن مهر ، هم این هفته آغاز می‌شود.

اسد در پایان میزان اشتغال زایی در کارخانه نوین را ۷۰ نفر اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha