افتتاح ۲۰ خانه ورزش روستایی گلستان در هفته دولت

گرگان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت که همزمان با هفته دولت امسال ۲۰ خانه ورزش روستایی با هدف رفع نیازهای اولیه جوانان و نوجوانان و پرکردن اوقات فراغت آن‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

قاسمعلی برزمینی روز شنبه در نشست خبری اظهار داشت: اکنون گلستان ۱۲۰ خانه ورزش روستایی دارد که تلاش می کنیم با اولویت بندی روستاهای دارای استعداد ورزشی و ساکنان زیاد، بر تعداد این اماکن اضافه کنیم.

وی بیان کرد: علاوه بر آن، در هفته دولت امسال ۲ پروژه چمن مصنوعی شهرستان مراوه تپه و روشنایی زمین چمن ورزشی شهر دلند افتتاح شده و در اختیار علاقمندان به ورزش قرار خواهد گرفت.

وی تعویق بهره برداری از هتل ورزش گرگان به مهرماه آینده را مورد اشاره قرار داد و گفت: این هتل با پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع زیربنا در چهار طبقه ساخته شده و تاکنون طبقات همکف و اول آن به‌طور کامل تجهیز و طبقات دوم، سوم و چهارم هم در حال تجهیز است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به ۱۳۰ پروژه نیمه تمام ورزشی استان اشاره کرد و گفت: پیگیری برای جذب اعتبارات مورد نیاز تکمیل و بهره برداری این طرح ها ادامه دارد و امیدواریم تا پایان سال ۲۰ پروژه از مجموع این طرح های نیمه تمام به مرحله بهره برداری برسد.

برزمینی به تلاش برای جبران خسارت باشگاه های آسیب دیده از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: ۳۰۰ باشگاه خصوصی که از زمان شیوع کرونا تعطیل شده اند امکان دریافت تسهیلات ۱۶۰ تا ۲۵۰ میلیون ریالی را دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =