سگ های بلاصاحب بوستان سرخه حصار تهران زنده گیری شدند

تهران - ایرنا- شهردار منطقه ۱۳ تهران گفت: به منظور آرامش و رضایت شهروندان و همزمان با شیوع ویروس کرونا و ضرورت بیشتر سلامت افراد، طرح جمع آوری و زنده گیری سگ های بلاصاحب در بوستان جنگلی سرخه حصار اجرا شد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، «مرتضی رحمان زاده» در این خصوص افزود: طرح جمع آوری و زنده گیری سگ های بلاصاحب در بوستان جنگلی سرخه حصار بطور ماهیانه ادامه خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: در این طرح، چندین قلاده سگ بلا صاحب  از بوستان جنگلی سرخه حصار جمع آوری و پس از واکسیناسیون و اقدامات بهداشتی به نقاهتگاه آراد کوه تحویل داده شدند.

ساماندهی مشاغل مزاحم شرق تهران
رحمان زاده در ادامه گفت: همچنین در راستای رفع مزاحمت برخی مشاغل در سطح شهر، مدیریت شهری منطقه با شیوه‌های مختلف در قالب  تلاشی سازماندهی شده برای رفع مزاحمت‌های شغلی اقدام کرده و این شیوه‌ها از ابلاغ اخطار تا پلمب محل کسب و کار متخلفان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری و با وجود شیوع کرونا، برخورد با واحدهای مزاحم که ضوابط شغلی را رعایت نمی‌کنند، همچنان ادامه داشته و حتی تشدید شده است، افزود: ایجاد آلودگی‌های صوتی، بصری و زیست محیطی باعث شده، پلپ واحد های  متخلف که الزامات یاد شده را رعایت نکرده‌اند، در دستور کار قرار گیرد.  

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به بند ۲۰ ماده ۵۵ در برخورد با مشاغل مزاحم اظهار داشت: پس از طی مراحل قانونی و اخطارهای لازم و در صورت عدم رفع مزاحمت، شهرداری نسبت به توقف فعالیت آن شغل اقدام می شود که در مرداد ماه سال جاری، اخطاریه به شش مورد واحد صنفی ابلاغ  و پلمپ صورت گرفت.   

منطقه ۱۳ شهردای تهران یکی از مناطق شهری تهران است. این منطقه از شمال به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه یاسینی، از جنوب به خیابان پیروزی و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود می‌شود.

همچنین حریم منطقه ۱۳ با مساحت ۸۰ کیلومترمربع شامل روستاهای سرخه حصار، همه سین (ده ترکمن)، اراضی موسوم به زیتون، ترقیون، سنجریون، خجیر و پارک های جنگلی سرخه حصار، خجیر و سعید آباد می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =