۳۲۰ پروژه عمرانی هفته دولت در کردستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: در هفته دولت امسال تعداد ۳۲۰ پروژه عمرانی در این استان با بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

شهرام ملکی روز شنبه به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: برای اجرای این طرح‌ها در مجموع بیش از ۵۵ میلیارد و ۶۸۴ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، بخش خصوصی و خیرین هزینه شده است.
وی افزود: از این تعداد ۲۵۸ پروژه با اعتبار بیش از ۴۱۲ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۶۲ طرح با اعتباری بیش از ۱۴۴ میلیارد تومان نیز آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تاکید کرد: در مجموع این میزان اعتبار برای طرح‌های عمرانی، زیربنایی، خدماتی ۱۹ دستگاه اجرایی استان هزینه شده است.

وی یادآور شد: در این رابطه اداره کل ورزش و جوانان، شرکت مخابرات، شرکت گاز، شهرداری سنندج، راه و شهرسازی، شرکت توزیع برق، شرکت ارتباطات و زیرساخت از مهمترین دستگاه‌های اجرایی استان هستند که بیشترین حجم اعتبارات هزینه شده را به خود اختصاص داده اند.

ملکی گفت: افتتاح سالن ورزشی چند منظوره ۶ هزار نفره ۲۲ گلان سنندج، افتتاح تقاطع غیر همسطح بلوار کردستان شهر سنندج، افتتاح مرکز فرهنگی و هنری شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سنندج، گازرسانی روستایی، احداث و توسعه سایت‌های پوشش تلفن همراه، احداث و بهسازی و آسفالت محورهای مواصلاتی و بهره برداری پایاب سد سورال از مهمترین طرح‌ها و پروژه های عمرانی افتتاح و بهره برداری شده در هفته دولت امسال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =