نتایج مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن دستگاه قضایی در کردستان اعلام شد

سنندج‌ - ایرنا - مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده دستگاه قضایی استان کردستان در سالن اجتماعات مجتمع قضایی شهید بهشتی سنندج برگزار و نتایج آن اعلام شد.

این مسابقات در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم و اذان و با هدف اشاعه، ترویج و انس با قرآن کریم برگزار شد.  

در این مسابقات در بخش آقایان و رشته قرائت ترتیل نادر صادقی، کامبیز محمدی و علی میرزایی به ترتیب حایز رتبه‌های اول تا سوم شدند، در رشته قرائت تحقیق رضا مرادی حایز رتبه اول و در رشته اذان آقای حسن صادقی و حمزه آقا علی به ترتیب حایز مقام اول و دوم شدند و در رشته حفظ ۱۰ جزء نیز مهدی آقاعلی حائز رتبه اول شد.

همچنین در بخش بانوان در رشته ترتیل بزرگسال فاطمه خادمی، رضوان فرجی و سارا میرزایی به ترتیب حایز مقام اول تا سوم شد و در رشته تحقیق بزرگسال خانم شلیر نیکرفتار حایز مقام اول و در رشته حفظ نیز خانم غزل جمالی و فائزه لطفی صاحب عناوین اول و دوم شدند.

همه کارکنان قوه قضاییه، سازمان‌های تابعه، کارکنان شوراهای حل اختلاف، سربازان وظیفه و بازنشستگان اعم از قضایی و اداری و خانواده‌های آنان امکان حضور در مسابقات سراسری قرآن کریم را داشتند.

برگزیدگان این مرحله از مسابقات در مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت کارکنان قوه قضاییه حضور پیدا می کنند.  

شرکت کنندگان در رشته‌های درک مفاهیم و حفظ موضوعی می توانند از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ شهریور امسال و از طریق سامانه فهام امور فرهنگی قوه قضاییه به صورت اینترنتی در این مسابقه شرکت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =